SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zupelnie zielony HELP

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 776
hej
mam 22 lata 190 cm, 85kg, wklesla klate , "duzy brzuch" na silowni cwicze od 3 tygodni, nie wiem zabardzo jak sie zabrac ... mam ulozona diete , plan treningowy - kiepski. Cel - masa
prosze o pomoc lub o jakies delikatne nakierowanie jak najlepiej zaczac i co zaczac jesc z odzywek
pozdrawiam B A R T
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no najwyzszy czas
1.idz do działu trening i uloz diete-piszesz ze masz to o jeden mniej
2.czytasz http://www.kulturystyka.pl/atlas/  jakie cwiczenia na jakie partie itp.
3 w dziale trening dowiadujesz jak ułozyc plan treningowy czytajac podwieszone pogrubione-
4.dajesz do sprawdzenia
i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 776
wielkie dzieki, jeszcze prosze o rade jesli chodzi o odzywki
pozdrawiam B A R T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4886
a może ACT? https://www.sfd.pl/temat18564/

Co do odżywek - najważniejsze suplementy diety, czyli witaminy, omega 3, jeżeli brakuje białka w diecie, można go uzupełnić jakąś odżywką. Po treningu dobrze jest wypić carbo (uzupełnia glikogen w mięsniach - działa antykatabolicznie) i dodaje energii, a także białko. Przeczytaj wszystkie ważne posty podwieszone w odżywianiu i suplementacji :)

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - Ange w dniu 2006-06-14 19:32:31

Want a miracle? Be a miracle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 776
dzieki za odp. , moze poprostu bialko 90% i aminokwasy?
pozdrawiam B A R T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
słuchaj uwaznie
robisz tak układasz diete i dajesz do sprawdzenia
z treningiem to samo
kupujesz dobre witamminy ja teraz mam "special two " firmy NOW , KUPUJESZ OMEGA 3 firmy np. OLIMP, kupujesz białko i stosujesz z zaleznosci tego ile ci go brakuje w diecie , mozesz kupic carbo jeszcze i jedziesz
nie rzucaj sie na kreatyne i inne bajery tobie teraz to nie potrzebne
pozdr.
a trening oczywiscie ACT- nie probuj odrau robic niestworzonych rzeczy na siłce na to pzryjdzie czas-musisz DOBRZE SIE ROZGRZEWAC naprawde sumiennie, i dbac o stawy, jesli nie chcesz sie zablokowac z siłownia, a do tego jest niezbedna bardzo dobra rozgrzewka

Zmieniony przez - biliwiget w dniu 2006-06-15 00:25:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4886
...zgadzam się ze stawami - dlatego polecam także glukozaminę - droga nie jest, a chroni.

Want a miracle? Be a miracle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 776
w sumie mam problem z rozlozeniem posilkow poniewaz nie ma mnie w domu przez 12 godzin, dlatego pytam o odzywki ktorymi moglbym uzupelnic braki. Ale wielkie dzieki za wypowiedzi
pozdrawiam B A R T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4886
mam podobny problem. Jeżeli masz możliwość, to najlepiej konstruować takie posiłki, które możesz ze sobą zabrać - np. ryż z tuńczykiem i warzywami do puudełka i w drogę :) odżywki oczywiście też, w takim wypadku chyba gainer byłby dobrym rozwiązaniem - nie jestem specjalistą, ale zawsze lepiej mieć naturalny posiłek, więc w miarę możliwości pomyśl nad tymi przenośnymi ;)

Want a miracle? Be a miracle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 776
dzieki za rady, staram sie uzupelniac moja diete, a moja diete i treningi dodam pozniej do oceny.
pozdrawiam B A R T
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prezentacja na temat KULTURYSTYKI

Następny temat

Kregoslup, cos nie tak??

WHEY premium