SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zobaczcie diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka mam diete do oceny.Waże 50 kg 165 cm wzrostu dieta na mase...

7:00
-5 szklanek mleka x płatkami kukurydzianymi

12:00

-2 bułki
-4 plastry szynki
-3 łyzki ketchupu (dla samku)

15:00
-zwykły obiad jaki mam
-2 szklanki mleka
17:00
-jajecznica z 3 jajek

18:00
trenig

18:30

megabol +jabłko

20:00
2 kromki chleba z 2 plastrami szynki i sera

MAM KREATYNE JAK JĄ ROZSTAWIC ?? pomÓŻcie..

O TAK... PRZELECIAŁ CIĘ STRACH???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ile masz lat?? Jesteś dość niski, możliwe że jesteś młody i jeszcze sporo urośniesz, ćwiczenia na siłowni mogą wstrzymać chwilowo lub spowolnić ten proces. Chcesz ryzykować?

Jeżeli mimo to upierasz się proszę, oto poprawiona dieta.

7:00
-5 szklanek mleka x płatkami kukurydzianymi //300ml MLEKA 80g PŁATKÓW OWSIANYCH + PÓŁ STARTEGO JABŁKA + MAŁA ŁYŻECZKA MIODU + PO POSIŁKU ŁYŻECZKA OLIWY Z OLIWEK - 18g B ~70g WW 10g T

10:00
100g PIECZYWA Z PEŁNEGO PRZEMIAŁU + 80g WĘDLINY + MOŻESZ SMAROWAĆ KROMKI MAJONEZEM Z KWASAMI OMEGA-3 W ILOŚCI 10g - 25g B 55g WW 9g T

13:00
-2 bułki //PIECZYWO Z PEŁNEGO PRZEMIAŁU W ILOŚCI 100g - 55g WW 6g B
-4 plastry szynki //80g WĘDLINY - ~25g B + MAJONEZ OMEGA-3 10g - 10g T
-3 łyzki ketchupu (dla samku)

15:00
-zwykły obiad jaki mam //ZOSTAW MIĘSO Z OBIADU W ILOŚCI 100g A SAM ZJEDZ DO NIEGO 100g RYŻU LUB 100g KASZY GRYCZANEJ i DOŁÓŻ ŁYŻECZKĘ OLIWY Z OLIWEK - ~35g B 65g WW ~5g T
- 2 szklanki mleka //NIE PIJ JUŻ MLEKA

17:00
-jajecznica z 3 jajek //UGOTUJ 2 JAJKA NA TWARDO I ZJEDZ Z KASZĄ GRYCZANĄ LUB RYŻEM W ILOŚCI 100G, MOŻESZ SOBIE JAKIŚ SOS Z TOREBKI DO TEGO ZROBIC(NP. PIECZENIOWY, WYSTARCZY CI NA KILKA PODOBNYCH POSIŁKÓW) + ŁYŻECZKA OLIWY Z OLIWEK - 22g B 65g WW ~5g T

18:00
trenig //TRENING TRWA TYLKO 30 MINUT?

18:30

megabol +jabłko//ROZUMIEM ŻE TO JEST TEN MOMENT "ZARAZ PO TRENINGU" ALE NIE BARDZO DOMYSLAM SIĘ O JAKĄ ODŻYWKĘ TEJ FIRMY MOŻE CI CHODZIĆ. ZE SWOJEJ STRONY POLECAM 30g GLUKOZY+SZKLANKA WODY. NAJTANIEJ - NAJLEPIEJ.

19:30
2 kromki chleba z 2 plastrami szynki i sera//ZAINWESTUJ W TUŃCZYKA - JEDNA PUSZKA DZIENNIE KOSZTUJE 2 PLN. MOGŁBYS WTEDY ZJEŚĆ POSIŁEK ZŁOŻONY Z 100g PIECZYWA Z CIEMNEGO PRZEMIAŁU I PÓŁ PUSZKI TUŃCZYKA Z WODY. POSIŁEK 2 GODZINY PRZED SNEM WIĘC KŁADŁBYŚ SIĘ O 21:30. ~ 20g B 55g WW

Troche ponad 6g ww, 2g białka i 1 g tłuszczu na 1kg masy ciała. W dni kiedy nie masz W-Fu/treningu jedz 75g zamiast 100g ryżu/kaszy w tych posiłkach w których tych produktów używałem. Przyjałem że nie uprawiasz innej aktywności poza siłownią i wf-em.

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIĘKI...A MAM LAT 15 wiec rosnąć bede jeszcse tylko że niecwicze żadne cwiczenie co obciaż kregosłup...aha i ternig trwa różnie zależy który dzien... a jak tą kreatyne rozmiescić??

O TAK... PRZELECIAŁ CIĘ STRACH???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Nie bierz kreatyny, jezeli ją kupiłeś to sprzedaj jakiemuś koledze... Na Twoim etapie kreatyna to wyrzucone w śmieci pieniądze. W tej chwili efekty treningu będziesz miał lepsze i trwalsze na diecie niż na kreatynie.

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A da się okreslić ile srednio na przeciętnego człowieka podczas stosowania diety przychodzi masy np. w miesiąc?? A co do kreatyny to w połączeniu z dietą bedzie pozytywny efekt... Kreatynke jak kupiłem to już chciałbym wziąśc ale jeszcze się zobaczy...

O TAK... PRZELECIAŁ CIĘ STRACH???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Nie da się tego określić niestety. Co do kreatyny to zrobisz jak zechcesz. Jak chcesz przeczytać co inni mają na ten temat do powiedzenia, to załóż post w dziale Suplementacja.

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile dni po zrobieniu tatuazu....?

Następny temat

czy tak bedzie ok???

WHEY premium