SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmniejszenie obwodu w biodrach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
Witam!
Na wstępie proszę o darowanie sobie komentarzy typu "duża pupa jest fajna" bo każdy lubi co innego i każdy do czego innego dąży:)
Przechodząc do rzeczy: Zależy mi na zrzuceniu paru centymetrów w biodrach. Jakiś czas temu (nieświadomie) zbudowałam sobie dość spore mięśnie na pośladkach, przez co są one teraz odstające i obwód w biodrach znacznie się powiększył (wynosi teraz około 94/95cm). Stąd moje pytanie - jak spalić mięśnie i co zrobić, aby zmniejszyć ten obwód? Czy od biegania/schodów nie wyrobią mi się dodatkowe mięśnie? (Wspomnę jeszcze, że mój organizm jest bardzo podatny na ich rozbudowę) Na jaką dietę powinnam postawić? Czy joga, pilates itp coś dadzą?


Zmieniony przez - kasss w dniu 2017-09-26 20:43:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Niestety nic z tym nie zrobisz. Sylwetka i tak wygląda skrajnie niedoborowo w mięśnie. Poziom tkanki tłuszczowej wydaje się lekko powyżej 20%.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Schody na pewno to rozbudują dalej, pozostaje zrzucenia masy ciała, w treningu siłowym musisz się skupić na górze ciała, a nogi to izolacje by nie pobudzić pośladków.

Dieta redukcyjna, tu nie ma specjalnej diety na zrzucenie masy z konkretnej partii


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-09-26 20:52:56
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
No ja lubie maly tylek akurat ;)

Jak nieswiadomie zbudowalas? To wiesz tak brzmi jak chlopak z kaloryferem na brzuchu mowi lasce na plazy: A ta krata? No jakos tak wyszlo ;)

Codzienne wchodzenie po schodach to raczej tak nie wzmacnia posladkow chyba, ze na dachu Palacu Kultury i nauki pracujesz i schodami wchodzisz ;)


Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-26 20:57:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
oj no bo wszyscy mówili "smukła i zgrabna pupa? przysiady, przysiady i jeszcze raz przysiady" no i tak wyszło...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
a jak z bieganiem? pomoże czy tylko pogorszy sprawę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Tutaj chodziło o maszynę do cardio - schody, a nie wchodzenie po schodach w życiu codziennym. Bieganie jako forma cardio ok, ale tutaj głównie tak jak anubis napisał - nie trenować pośladków, uda trenować w izolacjach a góra ciała normalnie.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Podczas biegania też będą pracowały ale nie w takim stopniu by je rozbudować, to i od chodzenia by musiały się budować.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ja tam w "przypadkowo" zbudowane mięśnie nie wierzę, jak i nie bardzo przekonuje mnie "podatność kobiecego organizmu na rozbudowę mięśni" (jeśli faktycznie istnieje, to poproszę "trochę"). 94-95 w biodrach to nie jest dużo (nie podałaś żadnych danych, nawet wzrostu). Dwa, że być może jest to po prostu zmiana kształtów z dziecięcych na kobiece. Trzy - zdjęcie sylwetki pomoże ocenić, czy to mięśnie, czy tłuszcz...

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
deja vu
Ja tam w "przypadkowo" zbudowane mięśnie nie wierzę, jak i nie bardzo przekonuje mnie "podatność kobiecego organizmu na rozbudowę mięśni" (jeśli faktycznie istnieje, to poproszę "trochę"). 94-95 w biodrach to nie jest dużo (nie podałaś żadnych danych, nawet wzrostu). Dwa, że być może jest to po prostu zmiana kształtów z dziecięcych na kobiece. Trzy - zdjęcie sylwetki pomoże ocenić, czy to mięśnie, czy tłuszcz...


Robiłam badania na pomiar składu ciała, gdzie wyszło, że 15.7% masy ciała to tłuszcz, natomiast 80.4 to mięśnie. Zważywszy na to, że codziennie widzę moją sylwetkę w lustrze i raczej nie należę do kobiet o szerokich ramionach i ogromnych bicepsach,wnioskuję, że znaczna część tych mięśni to pośladki. Nie bardzo chcę publikować tu zdjęcia, ale proszę mi wierzyć - umiem ocenić co jest tłuszczem a co mięśniami.

Chcę się po prostu dowiedzieć co zrobić aby "spłaszczyć" pupę.

Jeśli chodzi o wymiary to ważę około 56kg mam 176cm wzrostu, klatka 81, talia 60 no i biodra między 94 a 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
A woda 5%?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
80% mięśni to byś miała ich 45 kg ja przy masie 100 kg miałem 42 kg mięśni, 80% mieśni nie masz ta waga pewnie ładuje mięśnie wodę i kości do jednego wora.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 150kg

Wiecej