SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiksowane jedzenie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez pewien czas nie bedę mógł grysć czy probowal ktos da sie zblendowac gotowe posilki zeby je wypijac np ryz+kurczak+warzywa ,czy jajecznice z płatkami itp.albo jakis link do przepisów na płynne żarcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
na pewno niektóre posiłki da się zblendować, miałem kiedyś okres trwający około tygodnia - powikłania po trudnym wyrywaniu '8' i musiałem byc na diecie papkowej, proste sprawy które dało się zjeść w formie płynnej lub jakiejś sałatkowej, musisz pokombinować, różne koktajle na bazie odżywki/twarogu + dodatki, widziałem kiedyś gościa ktory przychodził przed zawodami do nas do sklepu i już nie mogl patrzeć na jedzenie i kurczaka wiec nosił 1,5 l butelkę wody a w niej zblendowane piersi z kurczaka zmieszane z wodą i taki 'napoj' sobie popijał w ciagu dnia tak więc wszystko sie da
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady, MC, OHP dla nastolatka (wiedza poparta badaniami)

Następny temat

Martwy Ciag

WHEY premium