sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

zmiana nicka

Temat przeniesiony z 'Odżywianie i Odchudzanie' przez: domer
Wysłana -
Witam , wiadomo mi , ze niemozna zniemic NICKa chocby niewiem co , wiec chcialbym usunac konto i zalozyc nowe z nowym nickiem , czy ktos wie jak to zrobic???
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Już Ci to wyjaśniałem klikasz tam gdzie jest 1 a potem 2

Wysłana -
FORUM
ARTYKUŁY
SKLEP
KUCHNIA
KUP DIETĘ / TRENING
ZALOGUJ/ZAŁÓŻ KONTO

Czego szukasz?
Szukaj
INSPIRACJE - GALERIEATLAS ĆWICZEŃPRODUKTY SPOŻYWCZEKALKULATORYMOTYWATORY
kamillo850208
MÓJ PROFIL
GALERIA ZDJĘĆ
MOJE WYPOWIEDZI
INFORMACJE
O MNIE
WYMIARY
WYNIKI SIŁOWE
FORUM
brak aktywności na profilu

FILTRUJ DZIENNIKI:

treningowy
żywieniowy
zdjęcia i pomiary
Wysłana -
to sa opcje na POTRENINGU.PL , niema nic na czerwono USUN , ani USTAWIENIA , nawet zalogowac sie niemoge , wszystko inaczej wyglada niz to jak mi pokazujecie
Wysłana -
Ale po treningu jest zintegrowane z sfd nie ma innej opcji, masz problemy pisz do działu IT http://www.sfd.pl/kontakt 
Wysłana -
tak to umnie wyglada , loguje sie , strona wchodzi na POTRENINGU.PL , sa wszystkie opcje a po jakies sekundzie wyrzuca mnie do glownej

Wysłana -
Bo nie jesteś zalogowany sam widzisz że w prawym rogu górnym masz zaloguj załóż konto,
Wysłana -
loguje sie na tych samych danych jak SFD , i jak zaloguje to po doslownie sekundzie wraca do strony glownej , jak widac
Wysłana -
To w takich sprawach pisz do działu IT My tu nie mamy odpowiednich uprawnień by sprawdzić co jest nie tak.
Wysłana -
juz napisalem e-maila , moze ktos odpisze co jest nietak , zalozylem nowe konto i jest to samo , moze to u mnie cos z kompem
Wysłana -
Zobacz na innej przeglądarce, wyczyść ją.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź