SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana nicka

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , wiadomo mi , ze niemozna zniemic NICKa chocby niewiem co , wiec chcialbym usunac konto i zalozyc nowe z nowym nickiem , czy ktos wie jak to zrobic???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Już Ci to wyjaśniałem klikasz tam gdzie jest 1 a potem 2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FORUM
ARTYKUŁY
SKLEP
KUCHNIA
KUP DIETĘ / TRENING
ZALOGUJ/ZAŁÓŻ KONTO

Czego szukasz?
Szukaj
INSPIRACJE - GALERIEATLAS ĆWICZEŃPRODUKTY SPOŻYWCZEKALKULATORYMOTYWATORY
kamillo850208
MÓJ PROFIL
GALERIA ZDJĘĆ
MOJE WYPOWIEDZI
INFORMACJE
O MNIE
WYMIARY
WYNIKI SIŁOWE
FORUM
brak aktywności na profilu

FILTRUJ DZIENNIKI:

treningowy
żywieniowy
zdjęcia i pomiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to sa opcje na POTRENINGU.PL , niema nic na czerwono USUN , ani USTAWIENIA , nawet zalogowac sie niemoge , wszystko inaczej wyglada niz to jak mi pokazujecie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale po treningu jest zintegrowane z sfd nie ma innej opcji, masz problemy pisz do działu IT https://www.sfd.pl/kontakt 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to umnie wyglada , loguje sie , strona wchodzi na POTRENINGU.PL , sa wszystkie opcje a po jakies sekundzie wyrzuca mnie do glownej

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bo nie jesteś zalogowany sam widzisz że w prawym rogu górnym masz zaloguj załóż konto,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
loguje sie na tych samych danych jak SFD , i jak zaloguje to po doslownie sekundzie wraca do strony glownej , jak widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To w takich sprawach pisz do działu IT My tu nie mamy odpowiednich uprawnień by sprawdzić co jest nie tak.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz napisalem e-maila , moze ktos odpisze co jest nietak , zalozylem nowe konto i jest to samo , moze to u mnie cos z kompem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zobacz na innej przeglądarce, wyczyść ją.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie Laika

Następny temat

Powiadomienia

WHEY premium