SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiażdżony palec krwawienie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Przytrzasnęłam palec dłoni drzwiami od samochodu (palec został zatrzaśnięty nie tylko uderzony).Po otwarciu drzwi i uwolnieniu nastąpił niesamowity ból i ogromne krwawienie. Podczas wizyty w szpitalu stwierdzono że kość jest cała, a zostały "zmiażdżone" tkanki,jednak w opisie zostało to ujęte jako stłuczenie. Paznokieć jest pęknięty ok 2mm od wału paznokciowego. Podano mi silne leki przeciwbólowe (Doreta) i Cyclo3Fort (?) a także zastrzyk przeciwtężcowy (leki mam brać w domu). Niepokoi mnie co dalej z tym palcem i skąd tak ogromne krwawienie? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z rozwalonych naczyń krwionośnych . Swoje wątpliwości konsultuj z lekarzem prowadzącym .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można łączyć odżywki ? i W jakich kolejności ?

Następny temat

allegro za darmo

WHEY premium