SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zma, tt, serwatka, kreatyna, trec, olimp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
Czesc
Mam kilka pytan:

1)Czy warto kupic ZMA ? jesli to jest polaczenie cynk+magnez+b6 ktore mozna dostac osobno w aptece i prawdopodobnie (nie sprawdzalem) wyjdzie taniej.

Jesli warto ZMA to jakiej firmy OLIMP czy TREC ? moze ktos porownywal juz cenowo i pod wzgeledem skladu ktore lepiej kupic ?

2)Czy po tt moga pojawis sie problemy z cera (trądzik) ?

Czy po tt moge sie spodziewac przyrostow masy sily chociaz takich jak przy kreatynie ? mam 24 lata.

3) Jaka kreatyne wybrac ? przegladalem wlasnie strone z odzywkami OLIMP-a
jest tam kilka rodzaji kreatyny, czy naprawde warto placic wiecej za lepiej wchlanialna kreatyne ?
a) creapure monohydrate powder 600 g kosztuje 84 zl
b) creapure pyruvate - pirogronian kreatyny creapure w kapsułkach (800mg) 200 kaps. 103 zł
c) creapure citrate - mikronizowany cytrynian kreatyny creapure w kapsułkach (600mg) 250 kaps. 48 zł

mysle zeby kupic creapure monohydrate powder.

ktora waszym zdaniem wybrac ??
Wczesnie rok temu czy nawet 2 lata, kupilem z olimpa kreatyne 1000 i podziala, dlatego teraz mysle tez o firmie OLIMP tyle ze nie wiem ktora wybrac.

4) Jakie bialko wybrac:
Matrix z OLIMP-a czy WHEY PROTEIN ISOLATE 90%
Chce kupic jakas serwattke ktora bym przyjomwal odrazu po treningu.

Chyba wiecej pytan nie mam.
Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam
CyGaNeK

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
good quart - idz sie lepeij dzemnij




NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
..::Oby Wam się dobrze działo, a że działo to armata - to by Wam się armaciało::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
1)Czy warto kupic ZMA ? jesli to jest polaczenie cynk+magnez+b6 ktore mozna dostac osobno w aptece i prawdopodobnie (nie sprawdzalem) wyjdzie taniej.
DOKLADNIE - WYJDZIE TANIEJ I IMHO BEDZIE TO TO SAMO JAK DOBRZE DOBIERZESZ PROPORCJE

Jesli warto ZMA to jakiej firmy OLIMP czy TREC ? moze ktos porownywal juz cenowo i pod wzgeledem skladu ktore lepiej kupic ?
ZMA TO ZMA I WSUMIE OBOJETNIE KTORE KUPISZ - POLECAM OLIMPA

2)Czy po tt moga pojawis sie problemy z cera (trądzik) ?
:/ NIEWIEM
Czy po tt moge sie spodziewac przyrostow masy sily chociaz takich jak przy kreatynie ? mam 24 lata.
TAKICH PRZYROSTOW JAK PO KREATYNIE RACZEJ NIEMOZESZ SIE SPODZIEWAC, MOZESZ JEDYNIE SPODZIEWAC SIE NEIWIELKIEGO PODNIESIENIA POZIOMU TESTOSTERONU - O ILE WOGOLE CI SIE JUSH TEN POZIOM OBNIZYL

3) Jaka kreatyne wybrac ? przegladalem wlasnie strone z odzywkami OLIMP-a
jest tam kilka rodzaji kreatyny, czy naprawde warto placic wiecej za lepiej wchlanialna kreatyne ?
a) creapure monohydrate powder 600 g kosztuje 84 zl
b) creapure pyruvate - pirogronian kreatyny creapure w kapsułkach (800mg) 200 kaps. 103 zł
c) creapure citrate - mikronizowany cytrynian kreatyny creapure w kapsułkach (600mg) 250 kaps. 48 zł

mysle zeby kupic creapure monohydrate powder.

ktora waszym zdaniem wybrac ??
Wczesnie rok temu czy nawet 2 lata, kupilem z olimpa kreatyne 1000 i podziala, dlatego teraz mysle tez o firmie OLIMP tyle ze nie wiem ktora wybrac.
JAK NAJBARDZIEJ WYBIERZ KREATYNE Z LOGIEM CREAPURE - FIRMA NIEMA ZNACZENIA BO TO I TAK PRAWIE TO SAMO - SKORO CHCESZ OLIMPA (POLECAM BO STOSUJE)TO WEZ OLIMP: "CREAPURE MONOHYDRATE POWDER"

4) Jakie bialko wybrac:
Matrix z OLIMP-a czy WHEY PROTEIN ISOLATE 90%
Chce kupic jakas serwattke ktora bym przyjomwal odrazu po treningu.
IMHO IZOLAT JEST TROSZKE ZA DROGI I DLATEGO WTBRALBYM MATRIXA


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
ok dzieki za opdowiedz, sog for You :> a co do tego bialka serwatki to ile kosztuje WHEY PROTEIN ISOLATE 90% z trec-a ? ze mowisz ze drozsze ? :>

Czekam na wypowiedzi innych uzytkownikow forum :) ktorzy wyprobowali na sobie zma, tt, itd :>

Pozdrawiam.

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Ogolnie Izolat jest niewspolmiernie drogi do efektow - lepeij i taniej jest zainwestowac w WPC i tutaj mahs do wybory Treca pakowanego po 1,5kg, Lacma Extensor po 1kg i WPC z Olimpu


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
whey isolate treca z tego co wiem kosztuje za 750 g -ok 70 zł , to możesz obliczyć ile ci wyjdzie za np 2 kg , ale moim zdaniem lepiej jak byś zakupił WPC OLIMPu!!!

pozDro

K<K<W<A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
ok wiec jesli juz to kupie WPC z olimp-u :> a to ma jakis smak ? :>
i co z tym zma i tt ;( moze jeszcze ktos sie cos wypowie ? :)
i jak z kreatyna czy najplepiej wyjde na tym jak kupie
creapure monohydrate powder ?
czy lepiej zaiwnestowac w
creapure pyruvate
lub
creapure citrate ?
bral juz ktos te 2 ostatnie kreatyny z podanych przezmnie ? jest jakas roznica w efektach ?

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
a i jeszcze czy warto np z OLIMP-u kupic chrom ?
GTF Chrom 60 kaps 11,28, czy lepiej kupic chrom w aptece ? jak cenowo to wyglada ? i myslalem tez o chitosanie jako blokerze tluszczu :> a moze jeszcze hca do tego ? chce spalic troche tluszczu ktory z lekka sie odlozyl na brzuszku :> i myskle zeby od stycznia brac:
kreatyne+bialko i cos z blokerow/spalaczy tluszczu.
Bialko - WPC OLIMP
Kreatyna - creapure monohydrate powder OLIMP
ZMA - TREC lub (magnez+cynk+wit.b6 z apteki)
Spalacz/bolker tluszczu - GTF Chrom lub Chitosan lub HCA OLIMP (lub wszystkie 3 razem)
no i na koniec moze TT ale z tym to nie wiem, nikt nic nie doradzil a nie chce wyrzucic kase i nie miec efektow, lub je miec w postaci pryszczy ;)

Pozdrawiam i czekam na pomoc :)


Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
chitosan lub hca...nie warto...podobnie po chromie nie oczekuj rewelacji..moze jednyie zmniejszyc apetyt...

wpc...polecam z extenso.ra...wyjdzie taniej...

tt...teoretycznie moga wystapic problemy z tradzikeiem...aczkolwiek w praktyce jest to bardzo malo prawdopodobne....

zma...kup filomag b6 + zincas forte w aptece...wyjdze duzo taniej...

pirogronian najlepiej brac z cytrynianem...w przciwienstwie do mono..nie zalewa tak woda...

Pozdrawiam
vegas

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2003-12-17 17:06:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7963
ja brałem creapure citrate i szczerze mowiac spodziewałem się wiekszych efektow...wg.mnie powinienes qpic ktoras z 2 pozostałych,bo po citrate nie masz sie czego zbytnio spodziewac..
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
hmm jesli bym chcial polaczyc creapure pyruvate i creapure citrate to troche drogo chyba wyjdzie ? w porownaniu do mono. Jesli juz bym sie zdecydowal polaczyc to jak to brac razem ? w jednej dawce ? czy jeden dzien jedna a w drugi druga crea ?
Co do TT to warto to brac ? czy nie zawracac sobie glowy i kupic WPC i Kreatyne ?


Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
a i dodam ejszcze:
100% Natural WPC 2500 g 144,00 OLIMP
WPC 80C Koncentrat Białka Serwatkowego Instant (1kg) 77zł extensor wiec extensor wychodzi drozej.

Czy WPC z OLIMP-u ma jakis smak ?



Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA czy Glutamina ?

Następny temat

efedryna

WHEY premium