SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zle samopoczucie po wioslowaniu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Witam. Ogólnie zauważyłem że jak zrobię porządnie wiosłowanie sztangą to jak wracam do domu to strasznie źle się czuje, muli mnie, idę spać od razu. Spie bardzo długo, wstaje jak wrak. technika i wszystko jest ok. Myślę sobie ze to coś od kręgosłupa. Wiecie co to może być i jak tego unikać??
Mój stan można porównać do stanu jakieś gorączki, czuje się jak bym był chory i zaczyna się jakoś 30-60min po wiosłowaniu. Jak kończyłem trening na siłowni ostatnio to już jak wychodziłem to wiedziałem że będzie w domu męka.

Robię teraz wiosłowanie hantlami i nic sie nie dzieje.

Czy to znaczy że mam chory kręgosłup? Mam nie robić wiosła w ogóle? Co mam dalej robić, i co konkretnie jest z tym kręgosłupem?

Pozdrawiam


Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-24 17:52:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
no powiedzial ze moge cwiczyc ale nie tak jak dotyczasz ze mam poprostu cwiczyc lekko. teraz potrzebna mi duza przerwa od koksow, lekki trening dobra dieta, zastanowienie sie nad soba. nic na sile. potrzebny mi spokoj

dzieki za odpowiedzi wiem co robic

a cwiczenia izolowane madry pomysl ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trudno cokolwiek powiedzieć, trzeba by badanai zrobić i sprawdzić czy nie ma jakiegoś nacisku itp, ale to dziwna sprawa, w innych ćwiczeniach też będzie nacisk np martwy ciąg.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
no wlasnie raz jest lepiej raz gorzej, po ostatnim martwy bylo niezle, ale to juz bardzo techniki pilnuje

jakie badania konkretnie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W zasadzie to powinieneś kontynuować poprzedni wątek, zakładnie kolejnych w różnych działach niczego nowego nie wniesie, pokazuje tylko to że nic w kierunku poprawy zdrowia nie robisz: https://www.sfd.pl/objawy_udaru_mozgu_a_dalszy_trening_trojbojowy-t1158583.html 
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie , takie rzeczy trzeba zbadać bezpośrednio u specjalisty i warto żebyś z tym nie zwlekał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
wiem wiem, dobra to tylko jedno pytanie iść do neurochirurga, neurologa czy fizjoterapeuty lub ortopedy ? ;/ ?

gdybym byl w polsce to juz dawno bym sie tym zajal, latwo mowic. na szczescie za 3 tyg mam wymarzone wakacje 10 dni i wszystko ogarne.

ide do lekarza i rozumiem ze on mnie dalej na badania wysle.

serce sie uspokoilo ale i tak ide do kardiologa.

mam 10 dni mam nadzieje ze zdarze sie wszystkim zajac ... :(



Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-25 00:34:16

Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-25 00:35:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
citigold
wiem wiem, dobra to tylko jedno pytanie iść do neurochirurga, neurologa czy fizjoterapeuty lub ortopedy ? ;/ ?



z tego co pamiętam z poprzedniego tematu to kardiolog , neurolog koniecznie diagnostyka, wykluczenie 'czerwonych flag' z ich specjalności następnie fizjoterapeuta / osteopata
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
musze pojechac przynajmniej na 3 tyg do polski w takim razie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak już ustalisz urlop to pamiętaj żeby trochę wcześniej się umówić bo nawet jak prywatnie mogą być kolejki a dobrze żebyś zaliczył kilku specjalistów i jest duże prawdopodobieństwo że skierują na badania z którymi ponownie powinieneś do nich trafić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
czerwone flagi to mnie przerażają. odczuwam niepokój przed badaniami i ten miesiąc bede w nie wiedzy sie stresowal. ale jestem dobrej mysli. ogólnie jak ćwiczyłem miesiąc teraz wytrzymałościowo i robilem x12 to byly siady byly mc wioslo i wszystko było bardzo fajnie. zero obiawow. od tygodnia wrocilen do treningu silowego i nie ma tragedii ale wracs to co bylo. zamierzam do tego czasu całkowicie wykluczyc siad mc wioslo i porobie duzo hantli bo po nich nic mi sie nie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W końcu jak widzisz musisz się na coś zdecydować bo problemy się jednak pogłębiająi pogłębiać będą, to powiedziałem na samym początku i masz tego potwierdzenie. Dalej trenujesz ciężko, towar itd... a organizm jest tylko organizmem, daje Ci już od dłuższego czasu pewne alarmujące objawy, Ty je jednak cały czas bagatelizujesz. Koniec końców pewnie się sam możesz domyśleć jak to może się skończyć. Także działaj w kierunku poprawy, odkładanie na później niczego nie zmieni, zmieni tylko realne działanie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyprysk na brwi pomożecie koledzy ?

Następny temat

Suplementacja przy izotretynoinie

WHEY premium