SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zle samopoczucie po wioslowaniu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
dobra koniec zartow zwolnilem sie, w dupie mam ta robote znajde sobie inna, czekam na najtansze bilety i lece za 3-4 dni.

pytanie co mam robic do tego czasu? ogolnie. zero silowych sportow daje do rozwiazania problemu przerwa zadnych hantli klatki nic.

do tego czasu polecicie mi jakies rozciaganie? sauny? wygrzewanie sie? jak ide na basen i robie gimnastyke w wodzie i poplywam sobie lekko z 30 basenow to jest lepiej

plan taki lece do polski ide na badania krwii m.in zrobie CRP to odpowiada za stany zapalne w organizmie slyszalem ze jesli jest jakis nowotwor to wychodzi wynik 3 cyfrowy. zawsze mialem wynik na poziomie 2-8. jak juz ide prywatnie na krew doradzicie mi co jeszcze mam tam wrzucic do badan?

potem kardiolog i nerochirurg rozumiem ze oni mnie dalej na badania pokieruja. zrobie tak od razu po badaniach napisze tutaj co mi za badania robili. czesto mialem informacje jestes zdrowy wkrecasz sobie narazie np gastrolog. sam musialem dojsc do IBS potem do SIBO przez Michala Undre co mi pomogl 2 lata samemu rozwiazywalem problemy trawienne a lekarze mowili ze jest ok wszystko, ze ja mam akurat tak i nic sie nie da z tym zrobic. no i oczywiscie u 4 gastologow nigdy nie uslyszalem slowa dieta, tylko badania jakies tam leki espumisam i tyle. wiec mam zle wspomnienia z tarczyca zreszta tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
nie ufam lekarza nowym i wole miec wstepne pojecie jak mnie maja badac jakimi metoami aby wiedziec czy mnie nie zbywają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Interesujące podejście. Ok, lecz się sam.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
sory krzykacz czytasz co ja napisalem na gorze i jakie mam doswiadczenia?

ja chodze pol zycia chory wiec mi nie mow ze pojdziesz do lekarza a on cie uzdrowi ruchem magicznej rozdzki,

do lekarzy chodzic wiadomo ale i sie samemu interesowac, nie czytasz moich wypowiedzi


Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-26 15:54:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
nie masz doswiadczenia w chorobach autoimmunologicznych, lekarze w polsce sie w ogole na tym nie znaja nie rozpisuja diet gastorolodzy jeden po drugim, nic nie wiedza o chorobie. tak samo o hashimoto nikt nie slyszal o badaniu wodoru i metanu w wydechu to mi dopiero Undra polecil. kazdy lekarz zrzuca wine na wrazliwe jelito i karze uczyc sie z tym zyc niz leczyc, nie zabraniajac zanego produktu. po dlugim czasie wlasnych doswidczen i pomocy Michala Undry dobralem metoda prob i bledow diete pod siebie i nie mam zadnych obiawow.

Temat kardiologow i neurochirurgow jest zupelnie inny, mamy duzo specjalistow i teamt jest stary to nie jest nowosc jak autoimmo.

Mam proprostu zle doswiadczenia z autoimmunologicznymi chorobami


z calym szacunkiem oczywiscie, nie podwazam twojej wiedzy, jestes tu elita, poprostu odebralem ze nie przeczytales mojego posta w calosci tyko powierzchownie, nic nie bylo tam o samoleczeniu


Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-26 17:33:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
citigold

ja chodze pol zycia chory wiec mi nie mow ze pojdziesz do lekarza a on cie uzdrowi ruchem magicznej rozdzki,

do lekarzy chodzic wiadomo ale i sie samemu interesowac, nie czytasz moich wypowiedzi



oczywiście że nie są magikami , a w ramach NFZ jeszcze często jest pewien rodzaj spychologii i odhaczenia pacjenta (ale też nie można w tej kwestii generalizować) natomiast najgorsze co można zrobić to zbagatelizować temat, czy leczyć się na własną rękę jeśli i w dłuższej perspektywie nie wróży to nic dobrego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
nie ja nigdy nie lecze sie sam, przede wszystkim badania, mnie interesuje jak najwiecej prawidlowych badan.

potem z tymi badaniami isc poradzic sie u specjalistow i poczytac tez samemu

dlatego poprosilem o porade czy sa jakies badania krwii ktore powinienem zrobic poza CRP.

i na jakie badania koniecznie powinien mnie skierowac lekarz. jesli mam ta wiedze to zawsze jak bedzie mnie juz odsylal, to moge poprosic go jeszcze o dodatkowe badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Proszę o odświeżenie tematu. Jestem po gruntownych badaniach kręgosłupa (rezonans całości) u wizyty u neurochirurga kardiologa endokrynologa i u swojego rodzinnego, miałem szereg badań jakie mi wysłali wraz z badaniem krwi.

Nie mam nic z kręgosłupem jakieś drobne zwyrodnienia neurochirurg mówił żeby ćwiczyć natomiast kardiochirurg na echo zaobserwował dość duży rozrost mięśnia sercowego. Powiedział że od tego mam puls wysoki i dał mi leki BEKO 50 tka rano i 50 wieczór. No i powiedział żeby nie ćwiczyć tak ostro i obserwować co pół roku.

Nigdy nie robiłem echo wiec nie wiem czy to od koksów. GH leci pół roku a teść rok więc raczej mało możliwe.

No i co ćwiczyć dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Może spróbuj wykonywać mniej ćwiczeń wielostawowych a postawić nacisk na izolowane? ćwiczenia wielostawowe zwiększają ciśnienie wewnątrzczaszkowe i może dlatego tak źle się czujesz? każdy inaczej reaguje. Odrzuć martwy ciąg, wiosło sztangą, podciągania nachwytem z obciążeniem i obserwuj, przynajmniej ja bym tak zrobił :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
citigold
natomiast kardiochirurg na echo zaobserwował dość duży rozrost mięśnia sercowego. Powiedział że od tego mam puls wysoki i dał mi leki BEKO 50 tka rano i 50 wieczór. No i powiedział żeby nie ćwiczyć tak ostro i obserwować co pół roku.

Nigdy nie robiłem echo wiec nie wiem czy to od koksów. GH leci pół roku a teść rok więc raczej mało możliwe.

No i co ćwiczyć dalej?


Nie ma powodów żeby podważać zdanie lekarza w tej kwestii skoro zobaczył zmiany podczas badania , możesz zawsze skonsultować się z innym lekarzem. Neurochirurg wypowiedział się ze swojej działki że nie ma przeciwskazań a nie w kwestii serca.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyprysk na brwi pomożecie koledzy ?

Następny temat

Suplementacja przy izotretynoinie

WHEY premium