SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zle samopoczucie na CKD

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1947
jestem na diecie CKD juz tydzien, nie jestem juz glodny chociaz malo jem chyba sie przyzwyczailem, ale caly czas zle sie czuje, chce mi sie spac, zawroty glowy i ogolny spadek sily. co mam zrobic zeby wszystko wrocilo do normy??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
przyzwyczaić się.ja też sie chuuuujowo czułem na ckd,wytrzymałem z 8tygodni,w sumie warto bylo ale dzis koncze z tym bo samopoczucie było tak z***ane że byłem nie do życia a cały świat się nie kręci wokół siłki i jedzenia.

Zmieniony przez - Cartman21 w dniu 2005-04-16 22:10:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1947
no ja wytrzymal bym, ale nie moge sobie na to pozwolic bo musze sie uczyc:/ a nie jestem w stanie jak jestem na tej diecie. caly czas chodze i czuje sie jakbym mial zaraz zasnac. nie ma na to zadnego sposobu zeby zapobiec temu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
może sie wspomagać kawą ale też niezawiele pomaga,na pocieszenie powiem że wyniki rekopmensują niedogoność jaką jest zjeeebane samopoczucie.a i niektórym to mija jak piszą na forum.mi nie mineło

Zmieniony przez - Cartman21 w dniu 2005-04-16 22:14:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Napisz swoja dietke moze, co jesz itp. bo mnie ten efekt ominal, moze dociagnij jeszcze ten tydzien ( bo rozumiem, ze robisz 2tyg. wprowadzenie, jak radzi qazar?) i zrobisz carbupa i zaraz ci bedzie lepiej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1947
diete mam taka:
1 posilek- jajecznica z 2 jajek, otręby pszenne 15g, oliwa z oliwek 24g( 2 lyzki), kawa bez cukru.
2 posilek- mięso z piersi kurczaka 200g, ser gouda 50g.
3 posilek- 2 jajka na twardo, orzechy wloskie 10g, oliwa z oliwek 12g.
4 posilek- mięso z piersi kurczaka 200g,orzechy wloskie 10g, oliwa z oliwek 24g.
5 posilek- halibut 150g, pomidor 50g, oliwa z oliwek 24g, kawa bez cukru.
6 posilek- tuńczyk w wodzie 100g, serek twarogowy ziarnisty 75g, oliwa z oliwek 24g.
ale nie trzymam sie jej, jem mniej niz tu jest napisane w ogole nie pije tej oliwy jem mniej sera, staram sie nie przekraczac 30ww, wczoraj bylem na imprezie wypilem 4 piwa, to dzisiaj postanowilem zjesc jak najmniej wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
A jak trenujesz? I podaj swoj wzrost/mase/bf, bo wychodzi ok. 150-160g bialka czyli tak na wage 70-80kg (przy podazy ok 2g/kg) i tluszczu 100g i nie wiem czy w tym nie lezy problem - za malo kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1947
a dzieje sie cos zlego jak jem mniej niz jest w mojej diecie?? efekty sa dobre szybko chudne, tylko nie wiem czy dobrze zrobilem ze pilem wczoraj:/ myslalem ze jak pojde na imprezie to sie uda bez alkoholu ale jednak nie;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Jesz mniej - pewnie ze chudniesz (przynajmniej na poczatku, im mniej kcal, tym wiekszy spadek - (wiem, nie zawsze tak jest, ale...) - tyle tylko, ze za ten wiekszy spadek placisz wlasnie zlym samopoczuciem i tym, ze spadek ten MOZE byc mniej trwaly niz normalnie - chociaz po powrocie do diety ww troche wagi ci wroci - i z tym musisz sie liczyc (woda podskorna z ktora ckd radzi sobie doskonale - mi po 3 dniach ckd na mase, ponad 3000kcal miesnie brzucha zrobily sie wyrazniejsze niz po tygodniu czy dwoch diety nisko kalorycznej z ww)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1947
diete mam w dzienniku posilkow zrobiona i btw wynosi 100% dziennego zapotrzebowania, wszystkop jest obliczone, ale ja jem mniej czesto, cwicze 3 razy w tyg. na miesnie brzucha i jezdze rowerem, biore fat burnera i l-karnityne 1000 MLO, wazylem tydzien temu 96kg a dzisiaj waze 92kg, wzrostu mam 185 i mam 17 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Gratuluje efektow, ale zeby powstrzymac te efekty, o ktorych mowisz : dorzuc sobie troche zenszenia (100mg dziennie min. - imo warto), ze spadkiem sily musisz sie niestety pogodzic na redukcji, mysle ze po pierwszym ladowaniu bedzie juz duzo lepiej. Mozesz dorzucic tez troszke kcal bo jak dla mnie to jesz troche za malo, ale rozne sa szkoly - i tempo chudniecia z nimi zwiazane. I przedewszystkim zadbaj o odpowiednie antykataboliki, zeby nie stracic cennego mieska :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmęczony dietą

Następny temat

spalenie tluszczu

WHEY premium