SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ziomus123

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 47493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
Zle podchodzisz do tematu
Zredukuj bo przy takim bf ciężko się mięsień buduje.
Taka masa nic nie daje poza kilogramami ,zrób redukcję i buduj na sucho zobaczysz różnice .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Szczere? Nie widać

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25907
obecna forma. mozecie podziwiac. cały czas cwicze. nie wymiekam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25907
ej dobra. troche za bardzo wylało mi ten bebzon. aż się ch**owo z nim czuję i grubo wyglądam. moim priorytetem była siłą, ale czas chyba zmienić priorytet. potrzebuję porady jak spalić fat nie tracąc zbytnio mięśni i siły. planuję włączyć też bieganie (przebiec maraton za 101 dni - jest wtedy w moim mieście). 2 lata temu przebiegłem jeden. czy KETOZA w moim przypadku to dobry pomysł? jakie produkty ze sklepów po kupieniu nadają się do spożycia bez obróbki itp (nie mam chęci i czasu na obranianie itp). czy ktoś ogarnięty z forum może profesjonalnie podejść do tematu oraz wysłuchać co mogę i co lubię jeść, odpowiedziec na moje pytania i znalezc optymalne rozwiazania? oczywiscie oddziecze sie przelewem na konto w walucie EURO lub jak ktos woli PLN to moge uzyc western union. szanuje wasz czas. po spaleniu tłuszczu planuje wrocic do planu 531 Jima Wendlera ktorym to obecnie trenuje. nie zamierzam brac sterydow do redukcji. odzywki moga byc (o ile warto je brac). czy jest chetny pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25907
dobra z dieta itp dam sobie rade sam bo sie oczytalem (bede jadl tylko mięsko :) . wysylam fotke przed redukcja :) (dla porownania w przyszlosci) redukcję zaczynam za ok. 1,5 tygodnia (muszę jeszcze pomierzyć obwody, sprawdzić maxy itp). planuje jakies FBW co drugi dzien i bieganie 2-3 razy w tyg.



zostanie cos ze mnie po redukcji?

ile na oko mam % BF?


Zmieniony przez - ziomus123 w dniu 2018-06-28 19:17:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziomus123
dobra z dieta itp dam sobie rade sam bo sie oczytalem (bede jadl tylko mięsko :) . wysylam fotke przed redukcja :) (dla porownania w przyszlosci) redukcję zaczynam za ok. 1,5 tygodnia (muszę jeszcze pomierzyć obwody, sprawdzić maxy itp). planuje jakies FBW co drugi dzien i bieganie 2-3 razy w tyg.


zostanie cos ze mnie po redukcji?

ile na oko mam % BF?



Zmieniony przez - ziomus123 w dniu 2018-06-28 19:17:47


Chłopie z 25-30% lekko. Jak długie chcesz robić to kardio? Zmieniaj je co jakiś czas, np bieganie na jazdę na rowerze, pływanie bo bez samozaparcia wtedy, to Twoja redukcja p******nie, szybciej niż myślisz. Zostanie na pewno, coś pójdzie w dół ale jak będziesz ćwiczył siłowo i białko na odpowiednim poziomie to aż tak dużo nie stracisz. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
Bf ok 30 odstawiam ,masz dużo do spalenia
Tutaj jest do zrzucenia za 20 ponad kg stawiam
Lecz jak zejdziesz nisko z bf to wtedy dużo łatwiej budować masę mięśniową bo teraz tylko byś się ulewal

Nie wiem jak się odżywiać na tą chwilę lecz na start nie ma co przesadzać z ucinaniem kcal a juz na pewno nie przeskakiwanie na samo mięso tutaj.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 673
wagi mam do zgubienia na pewno mniej (jestem niski wiec innaczej sie to rozklada). dlaczego nie moge przejsc na samo mieso? czy wiaze sie to ze strata masy miesniowej i sily? tego chce uniknac. bo jesli tylko ze slabym samopoczuciem to dam rade bo jestem twardy. troche szkoda mi tez tracic progress silowy i rezygnowac z treningu 531. wiec zastanawiam sie tez nad klasyczna dieta na redukcje (typu ryz, kurczak, oliwa, warzywka itp) z mala iloscia weglowodanow. czy sila idzie na redukcji czy stoi w miejscu a wrecz sie cofa? z odzywek mam w planach BCAA+kreatyna+beta alanina (pomysl ukradlem z innego tematu, ale moge oczywiscie cos dorzucic, kasa nie gra roli). doradzcie cos. dzieki. i sory, ze pisze z innych uzytkownikow, ale na laptopie mam innego uzytkownika i na telefonie tez innego, a nie pamietam hasel :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25907
dołączam zdjęcie PRZED/PO masie...

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78308
Cześć. W końcu piszesz jak nie Ty
Wejdź do działu odżywianie i odchudzanie, tam poczytaj.
Zwykle jest tak, że na redukcji ciężary są niższe niż w okresie masowym.
Nie kombinuj z dietą bo w tym nie ma filozofii.
Jak jesz mniej niż potrzebuje Twój organizm to wtedy chudniesz, jeśli nadmiar to zgrubniesz. Nie ma tajemniczych produktów choć żywność nieprzetworzona, naturalna (dla laików "zdrowa") ma więcej witamin, mikro i makro elementów.

To czego i ile potrzebujesz obliczysz w dziale odżywianie i odchudzanie, jak pisałem wyżej.
Też kiedyś byłem taki jak Ty w sensie tuszy. Ale mnie się udało i trwa ponad 10 lat (zobacz w moim profilu fotki).
Mając mniej tluszczu na pewno następny okres masowy i siłowy pójdzie dużo lepiej!
Powodzenia.


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2018-06-30 13:54:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja przemiana 17 lat :)

Następny temat

Rok ćwiczeń. Zła genetyka, potrzeba czasu, czy gdzie jest błąd?

WHEY premium