SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ziomus123

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 47482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
jak już pisałem nie każdy ma na celu poprawę sylwetki (estetykę) tutaj prio to siła

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 419
dokladnie lodzianin :)
zreszta moim zdaniem tragedii w sylwetce nie ma.
wrzucam fotke z dzis :)
co do tego, ze cele silowe slabiutkie to moja masa wynosi raptem 80-81kg... wiec chyba nieduzo.
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78297
Cześć!
Jeśli podoba Ci się w lustrze odbicie to gratuluję. Każdy do tego dąży aby być zadowolonym ze swoich osiągnięć.
Ja jednak uważam, (jeśli czyjeś zdanie Cię w ogóle interesuje- a powinno gdyż po to chyba dałeś tą fotkę) że wyglądasz źle i taka sylwetka jest daleka od sportowej.
Uważam też że okres redukcji i zejścia z bf em do niższego poziomu wyjdzie tylko na dobre poprawiając samopoczucie, gospodarkę hormonalną i wrażliwość na insulinę.
Rozumiem czym kierują się np strong mani, jednak po pierwsze to jest ich sposób na zarabianie i z tego żyją (Ty zapewne nie) po drugie mają kosmiczną wręcz nieludzkią siłę.
Twoje wyniki są niezłe ale powiem Ci ze mam niewiele gorsze maxy raptem kilkunastu kilogramów, jednak nie ważę w roku nigdy powyżej 75km, bf zawsze jest niski a bez kostki na brzuchu nie wyobrażam sobie życia.
Aha i dodam że trenuję triathlon, a siłownia to tylko uzupełnienie i bardzo miły dodatek.

Takie mam zdanie. Jak podobasz się sam sobie to gratuluję, też chciałbym tak!
Tylko możesz kiedyś dojść do wniosku, że taka postawa strasznie Cię ograniczyła a lata mijają i nie czekają na Twoją zmianę nastawienia
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mam podobne zdanie jw a ze to temat Galeria zdjec to ocenia sie sylwetke a ona jest slaba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 419
tomaszS: po to dalem fotki zeby dziewczyny mnie podziwialy i umawialy sie ze mna przez wiadomosci prywatne, ale na razie cisza. moze za malo masy mam :D byc moze wprowadze diete bo moze sie przeprowadze i wezme sobie catering sportowy (obecnie mieszkam na wiosce i tu tego nie ma), albo znajde sobie kobiete ktora by mi gotowala co chce :) na razie jestem skazany na fast food to z redukcja mi nie spieszy. dlatego trening ukierunkowany na sile. czasu na gotowanie brak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78297
Jak masz jakieś hektary albo pastwiska czy lasy to możesz spróbować w "Rolnik szuka żony".
Zawsze to jakieś wyjście.
Albo "Chłopaki do wzięcia".
Powodzenia. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Co do sylwetki jw słaba... Co do braku czasu na gotowanie to śmiech na sali 4x czekanie w kolejce na fastfood dłużej schodzi niż zrobienie szamy...

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25907
witam moich fanów a przede wszystkim moje fanki :)
ja cały czas ćwicze i nie op*****lam sie. masa musi być.
zamieszczam wam nowe fotki żebyscie mieli co podziwiac. sa one jakos z pazdziernika.
sila troche poszla do przodu aczkolwiek rewelacji nie ma :P
dzis na klate 115x3 na ost serie.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
Przyszla pora na redukcje chyba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
p8288
Przyszla pora na redukcje chyba

Autorowi ciezko to wytlumaczyc i dalej idzie w swoje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja przemiana 17 lat :)

Następny temat

Rok ćwiczeń. Zła genetyka, potrzeba czasu, czy gdzie jest błąd?

WHEY premium