SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ziomus123

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 47473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25907
nie no. sterydow nie ruszalem.
dobra panowie przekonaliscie mnie.
bede masowal do 1 maja (lub 1 kwietnia)- musze wykonac zalozone rekordy silowe, a
potem rozpoczynam pierwsza w zyciu redukcje.
obym tego nie zalowal :)

mam tylko pytania;
1. ile czasu moze sie z nia zejsc?
2. do jakiego zejsc % BFa?
3. moge robic co roku 3 miesiace redukcji i 9 miesiecy masy?
4. czy polecacie do tego spalacz tluszczu lub inne odzywki? jaki? jakie?
5. czy zrezygnowac na ten czas z kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
1 : zaleznie od twojego zaangazowania.
2: do takiego zebys czul sie dobrze i cokolwiek bylo widac 10% to juz przyzwoity poziom na plaże.
3 : możesz.
4: narazie sama dieta, w późniejszym etapie mozesz dodac lakis lekki spalacz nawet ten z Allnutrition.
5: nie musisz rezygnowac z kretki


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-03-03 22:43:51

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25907
no... zastosowalem ta redukcje.
teraz wygladam tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 419
poprzednie zdjecie to byl oczywiscie zart :)
zapomnialem hasla do poprzedniego konta, a opcja przypomnienia hasla nie dziala (wyswietla sie jakis blad).
ostatecznie redukcji postanowilem ostatecznie nie robic. przeszedlem na trening Boring But Big.
dieta fast food: kiełbasa, chinczyk, kebab, burger
wklejam aktualna fotke.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
Jesli celem nie jest sylwetka tylko masa to ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 419
cel to masa i siła. dopóki będzie szło to nie planuje redukcji. wstepnie jest planowana na marzec 2020 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Nie chcę spamować ale tak to wyglądałem po 5 latach bez treningu na byle jakim żarciu i 7 browarach dziennie... Do 2020 to się będziesz toczył. Zredukuj a zabaczysz, że już nigdy nie będziesz chciał swiniomasy Pozdrawiam


Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-08-08 11:30:56
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 419
dzieki za rade ale postawilem sobie cele silowe. i nie bede draznil organizmu redukcja dopoki ich nie spelnie. te cele to 140 na wycisk na klate, 200 na przysiad, 200 na martwy, 100 na wycisk zolnierski (ciezar ma byc wyj**any z ziemi). mysle, ze w okolo rok sie wyrobie. wszystko ma byc zrobione bez uzycia sterydow. ja juz mialem zreszta nizszy bf. wklejam pare fotek na ktorych moze bylem bardziej wychlastany ale co z tego jak sily nie bylo. sory, ze nie w pozach kulturystycznych, ale innych nie mam. trzy pierwsze foty z pazdziernika 2016. czwarta ze stycznia 2017.














Zmieniony przez - ziomus1234 w dniu 2017-08-08 20:25:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Przy takiej masie to tak, bardzo słabe te cele siłowe. Ale każdy jest inny , nie wszyscy robią progress z treningu na trening.
Na moje wyszłoby lepiej podredukowanie i wystrzelenie z masą , niż ciśnięcie od tego co jest , i to też chodzi nawet o kwestie siłowe , redukcja z głową = mały spadek siły potem dodanie kalorii ,poprawiona wrażliwosć i mięcho + siła by szła. Ale rób jak uważasz, jeżeli twoerdzisz że tak będzie lepiej, to może tak będzie .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Jak mówią każdy ma swoje priorytety. Też kiedyś miałem takie podejście. Dobrze, że wybito mi tu je z głowy. Powodzenia w dalszej masie...

kaczo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja przemiana 17 lat :)

Następny temat

Rok ćwiczeń. Zła genetyka, potrzeba czasu, czy gdzie jest błąd?

WHEY premium