SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestaw na mase ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
Witam.
Wlasnie nabylem taki zestawik na MASE ... byl bym wdzieczny jak pomoglby mi ktos to odpowiednio rozpisac ... jak mam to dawkowac, jakie proporcje ? jaki bedzie czas suplementacji ? i ile moge przybrac po takim cyklu ... obecnie waze 73 kg

A o to wybrane suplementy:
Gain Bolic 6000 - 4kg
Creatyna WITALMAXA - 0,5 kg
Aminokwasy PROLAB - 150 tabl.
DEXTRO Juice - 1,5 kg

Mam problem z przybraniem na wadze .... to chyba jest uwarunkowane genetycznie ;) czy do tych suplementów dorzucic jeszcze jakas dietke <wzbogacic o cos konkretnie> ? ile plynow powinienem pic ? i czy zle jak bede rozrabial odzywke w mleku 3,2% czy to jakos zle wplywa na metabolizm .. ?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664
hym, szczerze nie rusza mnie Twój nagły rzut na sprawe z serii"jednak sie cos na tym rozumiem" bo pytanie tak idiotyczne ze mówi za siebie;) co do osiagów ponad 40 kg?.. hym sam robie 45kg a wiec nie ruszasz a wielu forumówiczów i ponad 50 i wiele wiecej, miarą nie jest siła na klatke;) yh... pokory troszke

..::Małe Ciało:Wielki DUCH::..
..cele ubiegłegoroku: łapą>cel 38 cm. klatka> 100kg wycisk[osiągniety]/obecnie 106-110 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Najpierw rozpisz diete, wklej ją tutaj, a potem sprobójemy coś zrobić z tymi odżywkami, wchłanianie samych odżywek bez dobrej diety praktycznie nic Ci nie pomoże. powodzenia

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już kupiłes te aminokwasy to je sprzedaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
co mas zna mysli ? mowiac "sprzedaj te aminokwasy" ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Mam problem z przybraniem na wadze .... to chyba jest uwarunkowane genetycznie ;)

powiem tak

ciesz sie :D
duzo jedz
naprawde duzo i to stale a nie ze nie masz apetytu
i ciezko trenuj
co co uwazasz za przeklenstwo bedzie blogoslawienstwem

czy do tych suplementów dorzucic jeszcze jakas dietke <wzbogacic o cos konkretnie> ?

dieta to podstawa

ile plynow powinienem pic ?

tylko w ciemno
2-3 litry plynow

i czy zle jak bede rozrabial odzywke w mleku 3,2% czy to jakos zle wplywa na metabolizm .. ?

nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aminokwasy do niczego ci sie nie przydadzą, tylko wyrzucisz kase w błoto.
Zakup tego Gain Bolica, Kreatyne też sobie narazie odpuść. Do etgo dobra dieta i masa ci będzie ładnie szła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
nie wiem czy zagladales do SKLEPU SFD ..... tam widnieje podobny zestaw na MASE ! i jak to skomentujesz ?

Zmieniony przez - braveee w dniu 2005-12-13 15:41:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
, chłyt marketingody :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664
yh, sfd zakłada ze jeżeli bierzesz się za suple to masz odpowiedni staż i odpowiednią wiedze KTÓREJ CI BRAKUJE!!
najpierw dieta, później suple!! suple są DODATKIEM do diety a nie odwrotnie jak myśli co 2 polak<lol2> yh, pozdro stary czytaj dużo

..::Małe Ciało:Wielki DUCH::..
..cele ubiegłegoroku: łapą>cel 38 cm. klatka> 100kg wycisk[osiągniety]/obecnie 106-110 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
nie ma co ... zyczliwoscia nie grzeszycie ... a tymbardziej rada !

BTW: człowieczku jak Ty nawet 100 kg nie wycisniesz ? to jaka ja moglbym od ciebie rade uslyszec :) <rotfl>

Zmieniony przez - braveee w dniu 2005-12-13 17:45:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3010
niektórzy wyciskaja grubo ponad to co napisałes a nie maja pojęcia o wielu rzeczach...

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA + G

Następny temat

Przyjmowanie suplementow, ogolnie

WHEY premium