SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestaw na cykl?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
Witam chcem zaczac swoj drugi cykl kreatynowy
-mysle teraz nad mono z universala/ew. znowu z vitalmaxa (zostalo mi jescze troche z vitalmaxa na dnie puszki kreatyny ale ysle ze to sobie poprostu dosypie do nowej puszki)
lub moze sprobowac jablaczan?

-białko na uzupelnienie diety i tu rodzi sie pytanie jakie ?

-myslalem nad bcaa na lepsza regeneracje aby mniej tluszczu przybierac ( jakies z tanszych to juz pdczas zakupu by sie okazalo jakie)

-a moze zamiast bcaa lepiej kupic carbo podobne ceny i to moze sie bardziej przydac mi ( myslamem o carbonox od olimpa)

-a moze kupic i bcaa i carbo


diete stosuje ,swoja ale masa rozsnie i to zadowalajaco . z masa mialem wczesniej problem poniewaz mialem polroczna terapie na tetracyklinie(antbiotyk od tradziku) po jej skonczeniu masa odrazu zaczela skakac do przodu . Gainerow nie chcem juz poniewaz mialem mutant mass i nie jestem zadowolony poniewaz nie zjadlem wystarczajaco bialka w dniu i chcac nim doladowac to ladowalem tez wegle.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -

Wiek: 18

Waga: 68

Wzrost: 175

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : mono z vitalmaxa , mutant mass na uzupelnienie diety

Uprawiane inne sporty: -

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: mono z vitalmaxa , mutant mass na uzupelnienie diety

ilość dni wolnych od kreatyny: 6 tygodni

przewidziane finanse na cykl: okaze sie

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: rok i 2 miesiace

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
***nij se cm3 puche 360 tabsow i carbonox z olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
-mysle teraz nad mono z universala/ew. znowu z vitalmaxa (zostalo mi jescze troche z vitalmaxa na dnie puszki kreatyny ale ysle ze to sobie poprostu dosypie do nowej puszki)
lub moze sprobowac jablaczan?
bierz mono

-białko na uzupelnienie diety i tu rodzi sie pytanie jakie ?
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_WPC_Protein_ECONO_80-opis26459.html
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html 

-myslalem nad bcaa na lepsza regeneracje aby mniej tluszczu przybierac ( jakies z tanszych to juz pdczas zakupu by sie okazalo jakie)
https://sklep.sfd.pl/RX_Gold_Bcaa-opis26242.html 


-a moze zamiast bcaa lepiej kupic carbo podobne ceny i to moze sie bardziej przydac mi ( myslamem o carbonox od olimpa)
to juz musi wiedziec twoja dieta
masz tez polaczenie leucyny i carbo w postaci:

https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_SFD_Leucine_Carboplus-opis26304.html

-a moze kupic i bcaa i carbo
zalezy od kasy


jaki rozklad b/w/t w diecie masz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
ogolnie przy masowce te bcaa sie oplaca czy nie ? bialko niby zawiera aminokwasy rozgalezione ale nie w takich stezeniach jak w bcaa . bcaa jezeli juz to jakies tansze .
ten carbonox jest troche lepszy skladowo i taniej wychodzi od tego carbo z sfd wiec chyba w nie zainwestuje .

co do bialka zastanawialem sie nad czyms z olimpu ( system protein 80 , lub whey protein complex 100%)


okolo 1,5-2g bialka ( tu czasem klopot z dostaczeniem jest ale jakos idzie) 5-6g wegli tluszcz to juz jest to co jest dostarczone podczas zjadania bialka i wegli .

ogolnie tak jak pisalem wczesniej nie stosowalem sie do diety zbytnio i ten antybiotyk i to stalo , gdy postanowilem kupic suple ,znaczy juz po kupieniu (mono i mutant mass) zaczalem jesc tak jak trzeba i masa odrazu mi skacze .

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
BCAA jest dobre jak masz trochę więcej kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
nad tym carbo sie zastanawiam bo to nie jest mi potrzebne wsumie przed treningiem bcaa wezme a zeby szybko cukier doladowac lyzeczka miodu po treningu . ze ewentualnie se kupie 1kg i 25 g przed i 25g po treningu bede bral

Zmieniony przez - Shevy w dniu 2011-02-13 16:44:15

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
Tak wogule to lepsze przed i po treningu by byly wegle (w jakich porcjach przed 50g i po 50 czy 25gprzed i 25g po starczy) czy bcaa?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to sa dwa rozne produkty, nie da sie wybierac pomiedzy nimi.
w twoim wypadku bardziej chyba weglowodany sie przydadza.
aczkowleik carbo bezporedni przed treningiem to kiepski pomysl.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
weglowodany nie sa mi az tak bardzo potrzebne bo je dostarczam z pozywienia wystarczajaco ,chodz czytalem ze dobrze jest doladowac cukier po treningu ,u mnie to wyglada ze jem platki przewaznie owsiane/kukurydziane tylko nie bezposrednio a jakies 30 minut po . to czy carbo kupic i tylko po treningu ,czy odpuscic je sobie jak dostarczam z pozywienia odp dawke ,a zainwestowac w bcaa?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
trudno mi powiedziec.
dla siebie bym wybral bcaa.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
a jakie dawki bcaa przyjmowac w dt i dnt i czy mam je wliczac do bilansu kalorycznego bialka?

to ostatnia rzecz czy jest wlasnie sens do tego dac te carbo po treningu?
Tzn to bedzie ostatnia jezeli kupie bialko to brac je z rana(na czczo) czy wieczorem (godzine po treningu czy pozniej .

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tribusteron

Następny temat

Zima na mase / lato rzezba

WHEY premium