SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zespół cieśni nadgarstka na enanie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
Witam,
jestem w 3cim miesiacu cyklu na aptecznym enanie (500mg ew) i od mnie wiecej miesiaca znacznie nasilily sie dretwienia stawow/palcow w obu dloniach (lewa bardziej odczuwalna). Jeszcze przed cyklem czasem pojawial sie podobny problem ale bardzo sporadycznie i najczesciej tylko w nocy. Wszystkie objawy ksiazkowo wskazuja na zespół cieśni nadgarstka - mrowienie/dretwienie wszystkich palcow poza najmniejszym, nasilone dretwienie w pewnych pozycjach nadgarstka, ect.
Po przeczytaniu kilku postow w dopingu zalatwilem milgamma-n (niestety w formie tab) ale po 3 dniach kuracji (3 tab ED=300mg wit B1 & B6) zero poprawy...
Objawy chyba najbardziej sie nasilaja po treningu.

za 3 tyg bede mial pelny dostep do kazdego mozliwego aptecznego towaru a poki co w gre wchodzi tylko to co idze bez recepty dostac. Nie wiem czy dam rade tak dlugo wytrzymac bo strasznie mi to w pracy przeszkadza... co robic? schodzic z towaru? ograniczyc objetosc treningow?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie nic nie bralem z farmakologii, bo jakich kolwiek lekow przeciw zapalnych unikam. Robilem laser, magnet i prady imo bez znaczenia. Moj sprzet numero uno czyli maty Kuzniecowa i Laypko tez nie pomogly. Wydaje mi sie, ze przeszlo jak przestalem paskow uzywac i w zeszlym roku wrocilo jak znow zaczolem. Dla mnie to w tym njdziwniejsze jest jak sie po ogolonej glacy przejsedziesz ta reka. Wtedy takie zaj** dziwne uczucie jest.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Tutaj raczej potrzeby będzie dobry fizjoterapeuta niż środki ;/)
Rownież Trzeba troche zmodyfikować trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
C00LI0
Witam,
jestem w 3cim miesiacu cyklu na aptecznym enanie (500mg ew) i od mnie wiecej miesiaca znacznie nasilily sie dretwienia stawow/palcow w obu dloniach (lewa bardziej odczuwalna). Jeszcze przed cyklem czasem pojawial sie podobny problem ale bardzo sporadycznie i najczesciej tylko w nocy. Wszystkie objawy ksiazkowo wskazuja na zespół cieśni nadgarstka - mrowienie/dretwienie wszystkich palcow poza najmniejszym, nasilone dretwienie w pewnych pozycjach nadgarstka, ect.
Po przeczytaniu kilku postow w dopingu zalatwilem milgamma-n (niestety w formie tab) ale po 3 dniach kuracji (3 tab ED=300mg wit B1 & B6) zero poprawy...
Objawy chyba najbardziej sie nasilaja po treningu.

za 3 tyg bede mial pelny dostep do kazdego mozliwego aptecznego towaru a poki co w gre wchodzi tylko to co idze bez recepty dostac. Nie wiem czy dam rade tak dlugo wytrzymac bo strasznie mi to w pracy przeszkadza... co robic? schodzic z towaru? ograniczyc objetosc treningow?



Niekoniecznie musi to być ten zespół. Żeby to potwierdzić wykonaj EMG kg. Inaczej możesz sobie tylko zgadywać, że to jest to.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
wlasnie wrocilem od lekarza... diagnoza potwierdzona zespol ciesni. dostalem jakies usztywniacze i jak nie przejdzie w 2 msc to na zabieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Taaa , oni by wszystkim odrazu zabiegi roboli .
Lepiej ogarnij dobrego fizjo bo te usztywniacze to ...


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-08-22 14:20:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
C00LI0
wlasnie wrocilem od lekarza... diagnoza potwierdzona zespol ciesni. dostalem jakies usztywniacze i jak nie przejdzie w 2 msc to na zabieg.



Badania miałeś robione?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
tak, nie wiem jak sie to nazywa i mozliwe ze cos z wartosciami powalilem, ale mialem sprawdzane predkosc przeplywu pradu przez nerwy, z nadgarstka do malego palca bylo 2,5ms, a z nadgarstka do srodkowego ponad 6ms.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Właśnie EMG.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
no to bedzie wlasnie to... jakies sposoby jak sobie poradzic z dretwieniem? enana chcialbym jeszcze do konca przyszlego miesiaca pociagnac, ale z drugiej strony nie chcialbym aby sie sytuacja jeszcze pogorszyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Neurolog mógłby się przyjrzeć i zapisać leki. Z drugiej strony wiele osób z tym żyje po prostu. Jak odstawisz towar problem się zmniejszy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
pytalem neurologa o leki to stwierdził ze to tuszowanie problemu i ze raczej powinienem odstawic testa, bo to niezdrowe... zostaje samoleczenie :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - co do sustanonu

Następny temat

Rok bomby, mostek, co teraz?

WHEY premium