SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zerwane miesnie - pomocy!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1131
W grudniu stwierdzili u mnie caBkowite zerwanie miesnia lydki z oderwaiem od kosci (po uprzednium naderwaniu we wrzesniu). nosialam gips 2 tygodnia a poxniej 2 miesiace u kulacz (przyczym przyszly nowe krwiaki od noszenia kul nie z tej strony). Powoli bylo wszytsko ok ale dzisiaj znow mnie noga zaczela strasznie rwac i nie wiem co sie dzieje. Prosze napiszcie ile to moze jeszce trwac i co robic zeby to przeszlo. moze jakies cwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
najważniejsze to słuchac sie lekarza ! on tez powinien poinformowac o leczeniu , rechabilitacji itp !
co do cwiczen na pewno duzo ostrozności - aczkolwiek na tym sie nei znam ... moze MASERO cos by wiedział !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1131
Dzieki za pomoc :) tzn. lekarz to [redni byB i nic nie powiedzaiB tylko tyle zeby nie przeciazac a o zadnyyhc cwiczeniach ani niczym nie powiedzial tylko ze to sie leczy miesiacami. Wkurza mnie to juz (zwlaszcza jak nie moge czasem normalnie isc tylko kulec a to tragicznie wyglada) dlatego chcialabym sie dowiedziec jak mozna sobie pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
moze warto sie zapytać jeszcze innego lekarza ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1131
moze tak ale tutaj wlasnie nie ma normalnych lekarzy bo to taki szpital, ale tak mi sie wydaje ze to na zmiane pogody chyba tak boil a tu nad morzem czesto sie zmienia. Dziekuje bardzo za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to jak boli to :
smaruj czymś przeciwbólowym (ketoprofen)
a jak nie bedziesz uważać to nie smaruj (ból totaki twój stróż !! )
uważaj na nogę nei nadwyrężaj !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1131
Dzikuje bardzo za pomoc - mój ból nareszcie przejdzie. Jeszcze raz wielkie dzieki :*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieczenie

Następny temat

balsamy

WHEY premium