SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zepsuty metabolizm a zmana nawykow i chec zdrowego zycia!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Witam. Zwracam sie do Was z prosba o odpowiedz, ewentualnie wskazowke gdzie moglabym zasiegnac info dotyczace mojego problemu. Prosze o nie zjechanie mnie na wejsciu;)
Mam 27 lat, od 7 walcze ze soba i mega rozchwianym trybem odzywiania ktory wyglada tak: jadalamm dziennie ok 600/700 kcal przez ok miesiac a nastepne 2 tyg wrzucalam w siebie wszystko jak leci. Efekt wiedomy, wachania wagi,doszlo do tego ze jedzac 600 tylam. I tak w kolko, z biegiem czasu jestem coraz grubsza!Boje sie o swoje zdrowie. Zdaje sobie sprawe z wlasnej glupoty i niemocy. Moj matabolizm jest rozwalony na lalej linii, wiem o tym! Aktualnie siegam po pomoc psychologa zeby byc silniejsza w nowym postanowieniu normalnego zdrowego zycia. Ale mam problem z dzialem ''czysto dietetycznym''
I teraz pytanie do Was..chce zaczac normalnie jesc i nie glodzic sie, dorzucajac do tego 3xw tyg aeroby. Jaka ilosc kalorii powinnam przyjmowac zeby organizm zaczal sie regenerowac a metabolizm podkrecil sie? zdaje sobie sprawe ze poczatkowo bede tyla jeszcze bardziej,szczerze cholernie sie tego boje.. po jakim czasie mniej wiecej bedzie widac efekty dzialania? dodam ze nie mam cisnienia na czas ale chcialabym nastawic sie psychicznie.
Bardzo dziekuje za odpowiedz i zycze powodzenia wszystkim walczacym :)
Sara

Płeć: Kobieta

Wiek: 27

Waga: 73

Wzrost: 170

Obwód klatki: 82 pod biustem

Obwód ramienia: 30

Obwód talii: 82

Obwód uda: 63

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: BMI 26

Aktywność w ciągu dnia: 12h praca gabinet kosmetyczny

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: zadna

Odżywianie: glodowki/objadanie na zmiane

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: wegetarianka 10lat

Stan zdrowia: chondromalacja rzepki IIst

Preferowane formy aktywności fizycznej: plan: 3xw tyg aerobik 2xcwiczenia w domu(nie mam jeszcze pojecia co i jak, wdrazam sie dopiero w temat)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: wolalabym nie

Stosowane wcześniej diety: chyba wszystko.. min glodowki, kopenhaska, 1000kcal..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 797
miałem podobną sytuację.
Metabolizm da się szybko rozkręcić, po 2 tygodniach dobrej diety i wysilku fizycznego powinien już nieźle działać.
Na Twoim miejscu walnąlbym od razu 1800 kcal, do tego koniecznie aeroby, minimum 4-5 h tygodniowo. Optymalnie byłoby dorzucić siłownię.
naucz się jak się układa dietę i ułóż.
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wegetarianizmem, chociaż odżywkę białkową wypadałoby wprowadzić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 797
wegetarianizm... To na pewno nie pomoże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To ci pomoze i odpowie na wiele pytan. Przeczytasz mamy o czym wtedy rozmawiac
Kliknij w link w moim podpisie pod haslem "pytania"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Pierwsze odżwyki.

Wiecej