SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zenT It's Time For Change

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Witam wszystkich.

Myślałem kilka dobrych godzin nad założeniem dziennika, ale jednak się przełamałem.

Wiem, że dzięki niemu będę miec motywację, a przy tym będę dostawac od Was wskazówki ( mam nadzieje taką ;D ), oraz krytykę, która da mi porządnego kopa !

Nazywam się Marek, mam 16 lat, pochodzę z Łodzi. Dotychczas z siłownią, nie miałem do czynienia przez długi okres. Tylko kilka razy u kumpla sobie cwiczyłem.



Moim celem nie jest byc wielką bestią czyt. kulturystą. Tylko chce miec sylwetkę, która będzie mi się podobac.

Zawsze miałem problem ze słodyczami, żywnością itd. Mieszkam z babcią i wujkiem, gdyż wiadomo rodzice się rozwiedli i poszli w swoje strony, a dziecko mają w dupie. Ale dziękuje Bogu, że mam chociaż jak mam ;) Ale nie ma użalania się, życie jest trudne dla każdego !



Moją pasją zawsze była Piłka Nożna. W wakacje codziennie orlik itd, To było coś !

Ale, hmm jakoś mi się znudziła. Lecz nie do końca. Chce byc jak najbardziej aktywną osobą, jak tylko się da ;).

Sylwetkę chce miec fitness - nie duże mieśnię, ale w miarę oraz widoczne :)





Wiadomo jak się mieszka z babcią to się ma trochę inne odżywianie. Zawsze byłem gruby, ale to dlatego, że dużo żarłem, wiadomo:

Babcia kupiła, a to ciasto, a to chipsy, a to cukierki, pączki itd...

Wreszcie powiedziałem stop !, no i palma uderzyła redukcja na głodówce - 11kg ;)



Akutalnie wróciłem z wakacji, tydzień obżerania się, gdyż jadłem po 2-3 talerze spaghetti na obiad :D

Waga o 17:30 pokazała 63kg, przy 179cm wzrostu.



W poniedziałek mam zamiar pójśc na siłownię, zaczynając treningiem FBW. ( Jeżeli macie jakieś gotowce, proszę o przesłanie kilku propozycji ).



Akutalnie z dietą nie mam problemu, od jutra dopinam ją na 100%, gdyż wiadomo dzisiaj ostatni dzień ( wróciłem ) to jeszcze dopnę to :).



Rano się dokładnie zważę i zobaczymy ile waga pokażę.



Chce na razie utrzymac wage, oswoic się z siłownią :). Myślałem też nad crossfit, gdyż mam lekką obawę co do swojego wzrostu, gdyż chciałbym jeszcze urosnąc, a wiadomo raz mówią tak, raz tak :)





Aktywnośc



Chciałbym, aby wyglądało to mniej więcej tak:

Poniedziałek: Siłownia + 20 minut cardio

Wtorek: DNT

Środa: Siłownia + 20 minut cardio

Czwartek: DNT

Piątek: Siłownia + 20 minut cardio

Sobota: DNT

Niedziala: Chill

Dałem aktywnośc umiarkowaną. Wyszło mi, że na utrzymanie wagi, mam zjadac:

2500 kalorii 360ww/130g B/60g T



Jem to co mam w domu, np dzisiaj nie miałem piersi do bułek na kolacje, musiałem zjesc ser żółty. NIe popadam w skrajnośc, mam dopiero 16 lat i raczej nie musze prowadzic TYPOWO diety dopiętej na ostatni guzik. Tak jak było to na redukcji, jedz co 3 godziny, z zegarkiem w ręku itd...

Myślę, że jeżeli jestem głodny to jem, pod koniec dnia siadam i mam się zmieścic w btw. :)





Nie wiem czy to możliwe, ale licząc zapotrzebowanie i wziąłem aktywnośc 0 wyszło mi 2000 kalorii z czego 270g ww/77g b/68g T dziwne :D





Pewnie myślicie sobie: Hmm, jest taki chudy i chcę utrzymac wagę co za ....



Powiem Wam szczerze, że chce dopiero zacząc się oswajac, nie wchodzic i angażowac się w to na 150% jak na redukcji, gdzie rezygnowałem z wyjściami ze znajomymi bo musiałem zjesc, cwiczyc itd...



Chce utrzymywac wagę, a z masą powolna bardzo i mądrą ( jak nabiore doświadczenia ) ruszyc od września ;)



Dziennik będę prowdziac regularnie, oraz postaram się go codziennie akutalizowac.

Liczę również na Waszę rady, oraz w razie potrzeby korekty itd.



W dzienniku będzie:

Dieta
Trening
Moja ocena dnia ( podsumowanie )
Pytania




Waga: 61.5kg-62kg


Akutalny plan na siłownii.

Nogi: Przysiady ze sztangą 4s
Plecy : Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 4 serie ( kozioł )
Klatka: wyciskanie sztangi na płaskiej ławce 4s
Barki: Arnoldki 3s
Triceps: Wyciskanie francuskie sztangielka 3s
Biceps: uginanie ramion z supinacja 3s


Chodzę dopiero Tydzien, wyczuwam ciężary itd. Moim celem jest utrzymanie wagi ciała, od września spokojna masa ;)

Peepek łamator, będzie moim mentorem/obserwatorem :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
23.07.2013

DT



Same ciężary pisze :)
Nogi: Przysiady ze sztangą 4s 10kg/15kg/20kg/20kg
Plecy : Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 4 serie ( kozioł ) 10kg/12.5kg.12kg/12.5kg

Ściąganie drążka 2s: 25kg/30kg :)
Klatka: wyciskanie sztangi na płaskiej ławce 4s 5kg/15kg/20kg/20kg
Barki: Arnoldki 3s 7kg/7kg/7kg
Triceps: Wyciskanie francuskie sztangielka 3s 7kg/7kg/7kg
Biceps: uginanie ramion z supinacja 3s 7kg/7kg/9kg



Podsumowanie



Tydzień temu ważyłem równo 62.5kg, dzisiaj wchodząc na wagę po 2.5h po obiedzie ważyłem 63.5kg... Nie wiem jak to możliwe, ale spoko... Chciałem utrzymywac wage, ale ona idzie do góry :P Mówią, abym się nie ważył w trakcie dnia, bo może to byc dużo wody, jedzenie w jelitach itd :)

Zobaczymy, wracając z siłownii spisaly mnie kanary...

Maja tylko moje imienie i nazwisko, podałem zly pesele, zły adres, złe imie Ojca. Pytanie, jak wiedzą, gdzie chodzę na siłkę, bo z tej karty mnie spisywali moga mi coś zrobic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
wrzuć fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Nie wiem jaki mam typ budowy kompletnei :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
witaj, tak jak napisałem, będę Cie pilnował
czekam na dietę do sprawdzenia.
Plan bym rozbudował na A i B.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Dietę wrzucę pod koniec dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Oceń peepeek, może cos jeszcze dzisiaj zjem, ale nei jestem głodny.

Chciałbym, abyśmy później jeszcze pogadali, na temat kalorii, treningu itd. co Ty na to ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Tak się dzień zakończył... Rodzicie kolację zrobili :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
czemu tylko 4 posiłki ? malo tłuszczy masz, edamski, grahamki do wymiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Dlaczego grahamy do wymiany ? Nie dobre są czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
srednie jakosciowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejny dziennik, kolejnego sezonowca :D

Następny temat

[DT] mArc97 Uderz w Tłuszcz !

WHEY premium