SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

zdążyć przed 40 - tką

Wysłana -
Witam Wszystkich, Mam 36 lat, wspaniałą Żonę i 3 dzieci, pracuję w delegacji przy budowie dróg (obecnie S5 w okolicach Trzebnicy) 20 lat temu rozpocząłem przygodę ze sportem "bawiąc" się we wioślarstwo i ważąc 67kg ;) Przy dużym obciążeniu przede wszystkim aerobowym mogłem jeść byle co i byle jak. Następnie moje losy przeplatały się z siłownią, bieganiem - ogólnym ruchem fizycznym bez jakiegoś ukierunkowania i z licznymi przerwami od aktywności. Po zakończeniu studiów, rozpoczęciu pracy zawodowej i założeniu rodziny cały czas starałem się kontynuować ćwiczenia fizyczne, które pozwalały na "wyrzut endorfin" - odprężenie po trudach dnia codziennego. Zauważyłem, że po 30-tce mój metabolizm zwolnił i doszedłem do 99kg masy ciała Obecnie zależy mi na byciu FIT. Zmieniłem podejście do diety, jednak przy pracy zawodowej jest to trudne (spotkania z nadzorem, podwykonawcami, wizytacje w terenie, raportowanie itd.) ALE STARAM SIĘ Swoim wyglądem zmotywował mnie Marcin ZWIERZAK73 :) A że jestem przed 40 - stką to mam plany dążyć chociaż w kilkudziesięciu procentach do takiej sylwetki .
Od maja do sierpnia przeprowadziłem pierwszą redukcję w moim życiu
ANKIETA
Waga : 81kg
Wzrost : 185cm
Staż treningowy: z głową 2 lata
Obwód pasa : 84cm
Obwód klaty: 107cm
Obwód uda: 57cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): pon - czw siłownia, 4xcardio
Dostęp do siłowni / sprzętu domowej siłowni : siłownia
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : nie lubie podrodrobów
Stan zdrowia: dobry, drobne bóle w stawach kolanowych oraz lędźwiowy odcinek kręgosłupa
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia / aeroby
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko, bcaa, kreatyna
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: obecnie masa 3200kcal, 225g B/ 320g W/ 100g T
Wrażliwość na stymulanty: nie wiem
Możliwości finansowe: podstawa to ma być jedzenie
Pozdrawiam licząc na wsparcie

Zmieniony przez - tatuncio w dniu 2015-08-23 10:36:43

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
http://bundles.sfd.pl/C:\Users\K_P\Desktop\K**\Nowy folder\małe\wybrane\sfd" data-lightbox="zdjecie" data-title="http://bundles.sfd.pl/C:\Users\K_P\Desktop\K**\Nowy folder\małe\wybrane\sfd">http://bundles.sfd.pl/C:\Users\K_P\Desktop\K**\Nowy folder\małe\wybrane\sfd" alt=""/>

Wysłana -
dobra sylwetka typowe fit
jedynie nogi trzeba podciągnąć
Wysłana -
A które zdjęcia są z aktualną formą?
Wysłana -
ojan
A które zdjęcia są z aktualną formą?

Panie Janku, środkowe na szczęście już nie ;)
Wysłana -
Jeśli tak to teraz możesz się tylko chwalić!

Moja dieta nie pomoże w dalszym Twoim progresie!
Jem gdy jestem głodny. W zasadzie co 3 godziny.
Pilnuję aby białka było ok.2-3g/kgmc, węglowodany z chleba, owoców, kompotów i dżemów, tłuszcze z jaj, mięsa czyli ilość zależna od jakości i rodzaju mięsa. Szacowane na oko i pamięć wartości kalorycznych.

Zmieniony przez - ojan w dniu 2015-08-23 14:50:45
Wysłana -
ojan
Jeśli tak to teraz możesz się tylko chwalić!

Moja dieta nie pomoże w dalszym Twoim progresie!
Jem gdy jestem głodny. W zasadzie co 3 godziny.
Pilnuję aby białka było ok.2-3g/kgmc, węglowodany z chleba, owoców, kompotów i dżemów, tłuszcze z jaj, mięsa czyli ilość zależna od jakości i rodzaju mięsa. Szacowane na oko i pamięć wartości kalorycznych.

Zmieniony przez - ojan w dniu 2015-08-23 14:50:45

Dziękuję !!! Z Pana ust to prawdziwa pochwała!
Wchodzę teraz na masę, tak jak pisałem wyżej, ok. 3500 kcal
Wysłana -
ładnie wycięte i dobra sylwetka fit, chociaz trochę chudo, ale to jak u większości tu w dziale
powodzenia przy masowniu
Wysłana -
kabo9
ładnie wycięte i dobra sylwetka fit, chociaz trochę chudo, ale to jak u większości tu w dziale
powodzenia przy masowniu

Na razie ciężko mi jest pochlaniac duże ilości jedzenia , ale mam nadzieję , że będzie lepiej ;)
Wysłana -
Parametry prawie jak u mnie więc mam punkt odniesienia. Góra niezła ale nogi pomimo niskiego BF( ok 11-12% na oko) tak jak i u mnie bez separacji.
Jaki jest cel?
Wysłana -
Teraz co najmniej do końca roku masa. . .
Strona 1 z 114
Dodaj odpowiedź