SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbity palec

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3544
3 dni temu spadł mi na duży palec u nóżki but, a konkretnie dostałam obcasem. Zabolało mnie ale nic sie nie działo. A teraz palec mi poczerwieniał potem zsinial, zrobił się twardy i boli:-/ I co ja mam biedna zrobić, czymś to okładać? Jak ktoś wie to będe wdzięczna, bo nie daję rady wsadzić stopy do buta:-/
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
bahamut napewno on nie musi byc leczony masciami !!sam wyzdrowieje z uplywem czasu zadna amsc ci nie ppomoze na pekniecie musiszz ania tylko dobrze sie odrzywiac i bardzo duzo bialka
jesc:);)

s***jj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Przyjedz do mnie to ci wylecze palec....

jezeli jestes pewna ze nie jest pęknięta kosc(czasami niektórzy chodza ze zlamaniem albo pęknieciem pare dni nie zdając sobie z tego sprawy), palec pewnie jest stłuczony wiec powinnac kupic masc na stłuczenia np.Hirudoid albo altacet.Dobrze by tez bylo zebys jakis czas nie chodzila.Jak nie przejdzie po paru dniach z masciami to zostaje ci lekarz i prześwietlenie,albo....ja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3544
Bahamut tu nie insomnia... wolę lekarza niż ciebie A co na paznokcia, ktory też boli...? nie chcę żeby mi schodził:-/

Zmieniony przez - ANlA w dniu 2005-01-09 19:31:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ale tu nikt jeszcze lekarzem nie jest
Co do paznokcia to paznokiec nie moze bolec bo nie jest unerwiony he, a boli cie pewnie miejsce w którym paznokiec sie chowa pod skóre bo pewnie jest krwiak, tą sprawe też maść załatwi ale jak paznokiec jest mocno "zbity" to musze cie zmartwić bo cały zejdzie prawdopodobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3544
lepiej to edytuj o tym schodzeniu, bo nie przyjmuję tego do wiadomości..:-/ jak już zostaniesz lekarzem to może sie zgłosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
juz nie moge edytowac bo napisalas, jak zostane lekarzem to zgłos sie koniecznie, ale mozesz juz teraz nawet

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-01-09 19:48:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3544
zaraz pewnie ktoś usunie za pkt.4
dzięki za odpowiedź
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tu nikt nic nie usuwa

a co stosowac
spuchło to altacet
a ogólnie arcalen , fastum , naproxen (przykłady)

moze powinnaś prześwietlić - różnie to bywa - czyli wizyta u lekarza

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wlasnie tu nikt nie usówa bo tu nie ma ginekologów i kazdy jest katolik głęboko wierzący i przeciwny


Boofi widze ze dostales fuche na innym forum tez, no no jak kariere szybko robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
spoko spoko - prosili bardzo wiec powiedziałem ze 3 razy w tygodniu mogę wpaść - powiedziałem ze tymczasowo
cichy to chociaż sobie reklame supli robi


ale szukam mego nastepcy !
moze ktos sie zgłosi

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Może Nikczemnik









Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-01-09 23:35:33
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głupie pytanie .... :D

Następny temat

srodki przeciwbolowe

Wiecej