SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbilansowana dieta węglowodany

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile węgli powinno się mieć na zbilansowanej diecie na utrzymanie wagi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7467
wszystko zalezy od twojego bmr ( zapotrzebowanie kaloryczne ) i od aktywnosci fizycznej , oblicz swoje bmr jest pełno kalkulatorów online i na podstawie tego bedziesz wiedział na czym stoisz ale myślę , że tłuszcze- zacznij od 1gram tłuszczy na kilogram masy ciała
węglowodany 4-4,5 gram na kazdy kilogram masy
białka 2- 2,5 grama na kazdy kg masy ciała to taka raczej standardowa dieta ale jak wyzej musisz znac swoje bmr bez tego ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7467
tylko nie wiem z kad to pytanie , sadzac po stazu na forum i lpa to chyba ja od ciebie powinienem sie uczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna i gainer

Wiecej