SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbijanie się mięśni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1316
witam mam pytanie może nie w temacie ale czy ktoś się spotkał z czymś takim jak nadmierne zbijanie się mięśni takich jak mięśnie pleców,mięśni między żebrami.Chodzi mi o to,że nawet po masażu pomaga to na chwile bądz jeden dzień i zbijają się z powrotem w rozmiarach np.śliwki czy ktoś miał podobny problem bo trwa to kilkanaście lat i do tej pory żaden lekarz nie wie co to jest dzięki ...Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A mógłbyś to jakoś przystępniej opisać?

Jakie objawy? Co mówił lekarz? Co mówił masażysta? Bo jednostki chorobowej "zbijania mięśni" nie ma. Skurcze mogą być.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie spotklałem się z takim czymś aby aż tak się mięśnia kurczyły, jakieś badania usg moze robiłeś czy coś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Skoro żaden lekarz nie może tego zdiagnozować to tym bardziej nie dowiesz się tego online.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-05-14 20:28:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6
dokladnie pisanie tutaj nic nie pomoze, idz do innego lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
Nie wiem niestety co masz na myśli. Być może powstawanie punktów spustowych i sysnów zapalnych. W niektórych miejscach mogą one męczyć bardzo długo i nawracać,np. pachwina, czy łokieć tenisisty. Fizjoterapeuta i długa rehabilitacja.

Nie ma to jednak nic wspólnego z odżywianiem. Masz jakieś pytania w tym kierunku?


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-15 07:43:44

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Do lekarza a nie na forum, po za tym nie ten dział.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1316
Lekarze nie wiedzą co to może być,moja Żona jest masażystką masuje mnie prawie codziennie i też nie ma pojęcia dlaczego coś co rozbija 1.5 godziny wraca za kilka godzin a na tomografie komputerowym opisane jest że nadmiernie rozwinięta tkanka mięśni gładkich całego ciała koniec kropka ale o co chodzi też nie wiedzą jak to leczyć może jakieś ćwiczenia ? dlatego pomyślałem że choć to nie to forum to zapytam w takim miejscu w końcu o mięśniach coś wiecie, ale widzę że to jakiś zj**any przypadek a więc a nie było tematu Pozdro chłopy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
Niestety ciężko aby cokolwiek tutaj wymyślić. Jakie są tego skutki?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1316
kręgosłup jest zbrojeniem a od szyi do pasa mięśnie to beton tak to czuje i nawet jak miejscami nie robią się pozbijane w kule mięśnie to całe plecy są jak kamień twarde, masażyści i fizjoterapeuci mówią to samo, często nie można mnie wymasować bo ból jest nie do ogarnięcia ale trudno może kiedyś ktoś dojdzie jak to zwalczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
Zapraszam do działu zdrowie. Jednak nie sądzę aby ktokolwiek wiedział, skoro lekarze nie mają pojęcia:

www.sfd.pl/Zdrowie_i_Uroda-f113.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje .

Następny temat

Redukcja, dieta do oceny

WHEY premium