SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

zbijanie się mięśni

Wysłana -
witam mam pytanie może nie w temacie ale czy ktoś się spotkał z czymś takim jak nadmierne zbijanie się mięśni takich jak mięśnie pleców,mięśni między żebrami.Chodzi mi o to,że nawet po masażu pomaga to na chwile bądz jeden dzień i zbijają się z powrotem w rozmiarach np.śliwki czy ktoś miał podobny problem bo trwa to kilkanaście lat i do tej pory żaden lekarz nie wie co to jest dzięki ...Pozdro
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A mógłbyś to jakoś przystępniej opisać?

Jakie objawy? Co mówił lekarz? Co mówił masażysta? Bo jednostki chorobowej "zbijania mięśni" nie ma. Skurcze mogą być.
Wysłana -
Nie spotklałem się z takim czymś aby aż tak się mięśnia kurczyły, jakieś badania usg moze robiłeś czy coś
Wysłana -
Skoro żaden lekarz nie może tego zdiagnozować to tym bardziej nie dowiesz się tego online.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-05-14 20:28:32
Wysłana -
dokladnie pisanie tutaj nic nie pomoze, idz do innego lekarza
Wysłana -
Nie wiem niestety co masz na myśli. Być może powstawanie punktów spustowych i sysnów zapalnych. W niektórych miejscach mogą one męczyć bardzo długo i nawracać,np. pachwina, czy łokieć tenisisty. Fizjoterapeuta i długa rehabilitacja.

Nie ma to jednak nic wspólnego z odżywianiem. Masz jakieś pytania w tym kierunku?

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-15 07:43:44
Wysłana -
Do lekarza a nie na forum, po za tym nie ten dział.
Pozdrawiam
Wysłana -
Lekarze nie wiedzą co to może być,moja Żona jest masażystką masuje mnie prawie codziennie i też nie ma pojęcia dlaczego coś co rozbija 1.5 godziny wraca za kilka godzin a na tomografie komputerowym opisane jest że nadmiernie rozwinięta tkanka mięśni gładkich całego ciała koniec kropka ale o co chodzi też nie wiedzą jak to leczyć może jakieś ćwiczenia ? dlatego pomyślałem że choć to nie to forum to zapytam w takim miejscu w końcu o mięśniach coś wiecie, ale widzę że to jakiś zj**any przypadek a więc a nie było tematu Pozdro chłopy.
Wysłana -
Niestety ciężko aby cokolwiek tutaj wymyślić. Jakie są tego skutki?
Wysłana -
kręgosłup jest zbrojeniem a od szyi do pasa mięśnie to beton tak to czuje i nawet jak miejscami nie robią się pozbijane w kule mięśnie to całe plecy są jak kamień twarde, masażyści i fizjoterapeuci mówią to samo, często nie można mnie wymasować bo ból jest nie do ogarnięcia ale trudno może kiedyś ktoś dojdzie jak to zwalczyć.
Wysłana -
Zapraszam do działu zdrowie. Jednak nie sądzę aby ktokolwiek wiedział, skoro lekarze nie mają pojęcia:

www.sfd.pl/Zdrowie_i_Uroda-f113.html 
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź