SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbijanie prolaktyny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
Witam panowie jestem na cyklu testosteron+metanabol robiłem ostatnio wyniki i mam prolaktynę sporo ponad normę zastanawiam sie nad zastosowaniem bromergonu tylko jak dawkować w trakcie cyklu i czy nie lepszym wyjściem było by zbijać ją po cyklu bo nie wiem czy nie przeszkodzi mi branie bromo przy robieniu masy I kolejne pytanie co najlepsze na zbicie estro letro,armidex,aromasin
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
wklej badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
u lekarza są no ale i estro i prolaktyna podwyższone i nie wiem jak sobie poradzić, po endokrynologach nie będę latał bo nie mam czasu a tu są bardziej kumaci niz nie jeden lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
kur.. a na siedzenie przed kapem masz czas haha i na siłkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
a kto powiedział że ćwiczę nie mam czasu czekać na wizytę u endokrynologa bo to są miesiące a gdybym zdecydował sie na prywatna wizyte to mam ponad 100km do innego miasta bo w moim niestety juz nie ma no i tez czekac musiał bym sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
no jak wbijasz testa + metke to chyba ćw... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
Bardzo cie prosze malolacie o nie wypowiadanie sie w tym temacie jak nic sensowndgo nie masz do naposania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Ktos mi wytlumaczy od czego mu wywalilo prolaktyne? Przeciez nie od testa, ze co niby od mety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
jeśli nie masz żadnych problemów z Libido itp to nie ingeruj nic, możesz ograniczyć aromatyzacje stosując IA przez co nie będziesz łapał tyle wody ale czy naprawde tego potrzebujesz odpowiedz sobie sam, prolaktyna często idzie w parze z estradiolem, wywaliło estro to i prolka podskoczyła, czasem tak bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Wyniki badań by się przydały. Przecież od tego na jakim poziomie masz te hormony będą zależały dawki środków na ich zbicie.

A poza tym, tak jak napisał Wlodiii, jeżeli nie ma żadnych negatywnych objawów, poza retencją, to nie ma co się truć.

Zmieniony przez - KruQ w dniu 2014-01-22 20:42:54

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
Libido slabe dla tego robilem badaniaWiem zz mam osc do endokrynologa i tyle badan jak pisalem nie mam bo lekarz zabral
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Test enanthate + Deca, co z tomaxifenem i Pregnylem??

Następny temat

co myslicie o insulinie insulatar

WHEY premium