SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbędne owłosienie a woda utleniona

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez dE^SiRE z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 227 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13836
czytałem gdzies ze włosy mozna usunąć za pomocą wody utlenionej? czy to prawda? i czy np jeśli jestem opalony to czy od H2O2 opalenizna nie zejdzie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
woda utleniona ma własciwosci utleniajace wlosy i rozjasnia je,ta metode stosuje sie w przypadku wystepowania "wąsika" u kobiet.A co chcesz rozjasniac?Opalenizna nie zejdzie nie boj sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
tylko uważaj, bo jak weźmiesznieodpowiedni roztwor to wlosy z czarnych zrobią ci się typowo żółte. Ja np. na nadmiar wody utlenionej mam uczulenie takze ten zabieg odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 227 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13836
chodzi mi o klatke piersową ale myślalem ze one sie rozpuszczają. Chyba zostane przy wosku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
sama nazwa mówi za siebie : utleniona, czyli utlenia a nie rozpuszcza podziwiam cię za wytrzymałość, bo ja bym nie mogla targać sobie woskiem wlosów na klacie dobrze, ze ich tam nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz racje zostan przy wosku...mysle ze na klate wosk jest najlepszy, bo jakby tak ja depilowac depilatorem to wrrr az strach pomyslec.. no chyba ze chcesz miec blad wloski na klacie to woda sie przyda hehe

Zmieniony przez - misiaczek7 w dniu 2004-04-09 21:50:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18161
Moze ktos powiedziec jak rozjasnia sie wlosy woda utleniona??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOSMETYCZKA???

Następny temat

Serce ważna rzecz !

WHEY premium