SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbędne kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ccę zrzucić parę kilogramów (mam 191 cm wzrostu i ważę 96 kg). Zastanawiam się nad zakupem Super Fat Burnera i L-karnityny. Proszę o jakieś wskazówki co do diety czy ćwiczeń (jakich?). Chciałbym ważyć chociaż 85 kg, w jakim czasie to jest możliwe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
'
no to ja wytrzymuje bez slodkosci gdzies tak miesiac... no moze nie caly... ale pozniej jest jeszcze gorzej bo tyle samo czasu jem tylko slodycze. to normalne????
'
Jest to standardowa reakcja insulinowa: słodycze -> skokowy wzrost poziomu glukozy we krwi -> trzustka wydziela dużą ilość insuliny -> skokowy spadek poziomu glukozy we krwi -> mózg odczuwa brak glukozy potrzebny mu do funkcjonowania i pobudza ośrodek głodu w mózgu -> odczuwamy niepohamowany apetyt na słodycze -> itd itp dopóki żołądek nie zostanie wypełniony do końca, co usuwa uczucie głodu.
Alkoholik również gdy się dorwie do alkoholu po dłuższym okresie abstynencji upija się na umór, ale nie z powodu insuliny, lecz pragnienia wzmocnienia stanu szczęśliwości (endorfinki).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
11 kg? bez problemu w miesiac.
7 razy tyg aeroby po 1 h dziennie
L karnityna - 2 gramy na 30 minut przed wysilkiem. i 1 gram w trakcie dnia.
Mozesz tez dozucic cwiczenie brzuszka 4 razy w tygodniu.
Pamietaj dobra dieta - malo weglowodanow i duzo bialka. Excelowski plik z wyliczeniami jest na stronie glownej.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1972
A JAKĄ L-KARNITYNĘ MOŻESZ POLECIĆ?

1GIRL

1GIRL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2663
Moim skromnym zdaniem jest to nie mozliwe zeby w miesiac stracic 11kg!!!. Napewno nie za sprawa L-karnityny!
pozdrawiam

domena

domena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1972
DOMENA -moim, również skromnym, zdaniem też nie.
Aczkolwiek ciekawa jestem, jaka L-Karnityna jest najlepsza?

1GIRL

1GIRL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ja zwaliłem raz dokładnie 11kg w 8tygodni, ale aerobów było 2godz dziennie (1godz biegania rano i 1-1.5godz rowerka po siłce. Wtedy używałem L-karn. Ultimate'a, po 1g na godzinę przed ćwiczeniami. Ostatnio przerzuciłem się na Carnitargin (ampułki z karnityną, argininą, HCA, wit.C i B6). W płynie lepiej się przyswaja.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1972
"CARNITARGIN" GDZIE TO MOŻNA NABYĆ, JAKA JEST ORIENTACYJNA CENA I ZA JAKĄ ILOŚĆ I JAKIEJ JEST TO FIRMY.
-POZDROWIONKA-

1GIRL

1GIRL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1972
JOGGER-ku proszę uprzejmię o odp.

1GIRL

1GIRL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Carnitargin Gold 30zł za 10 ampułek w F+B Sport na Ostrzyckiej (podziemia pawilonu). Jest to produkt czeski f-my Nutrend.



Zmieniony przez - jogger w dniu 2002-04-25 15:47:46

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie się również udało w zeszłym roku zrzucić 0k. 10 kg w miesiąc. Obecnie też jestem w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej , nie nastawiam się jednak, ze względu na obawę utraty mięśni, na jak najszybsze i największe zbijanie wagi. (ale to już zupełnie inny temat). Karnitynę stosuję cyklicznie - fitmax (najtańszy produkt karnityny na rynku) - 2-3 godziny przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Na poczatku zywalem L-karintyny plus z chromem olimpu.Ale jest droga. Rekordy bilem na fitmaxie wlasnie- tani. Godny polecenia jest tez Nutrend L karnityna w kapsulkach. 60 kapsulek po 0,5 grama kazda ze 45 zl.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialy ser

Następny temat

kawa

WHEY premium