SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody w wyciskaniu - Białystok

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez W Z O R EK z działu Wyciskanie, Dwubój i Trójbój Siłowy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 384 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5960
CEL
propagowanie ćwiczeń kulturystycznych i siłowych, ich walorów rekreacyjnych i zdrowotnych,
wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach;

TERMIN I MIEJSCE
3 kwietnia 2007 r., godz. 9. 00- start
Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku, ul. Broniewskiego 14, tel. 0856513479

ORGANIZATOR
Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku
nauczyciele wychowania fizycznego: Artur Śliwka, Paweł Łucyk, Lech Gorczak.

UCZESTNICTWO
w zawodach mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, rocznik 1987 i młodsi

ZGŁOSZENIA
zgłoszenia należy przesłać na adres ZSM w Białymstoku,
ul. Broniewskiego 14; faksem na nr 0856513479 lub dostarczyć do nauczycieli w-f wraz z uiszczeniem wpisowego od zawodnika w wysokości 15 zł (w kasie szkoły ZSM), w nieprzekraczalnym terminie do 30 marca 2007 r.
zgłoszenie powinno zawierać: nazwę szkoły, imię i nazwisko zawodnika, rok urodzenia,

KATEGORIE STARTOWE obowiązujące na zawodach:
wiekowa do 18 lat : 52 kg; 56 kg; 60 kg; 67,5 kg; 75 kg; 82,5 kg;
90 kg; +90 kg
wiekowa do 20 lat : 52 kg; 56 kg; 60 kg; 67,5 kg; 75 kg; 82,5 kg; 90 kg; 100 kg; 110 kg; +110 kg
kategoria open do 18 lat i do 20 lat.

ZASADY PRZEPROWADZANIA ZAWODÓW
każdy zawodnik posiada 3 podejścia do dowolnego ciężaru,
o ostatecznej kolejności w poszczególnych kategoriach decyduje najlepszy wynik w boju,
w przypadku uzyskania tego samego wyniku o ostatecznej kolejności decyduje ciężar ciała zawodnika,

NAGRODY
zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii otrzymują dyplomy,
najlepszy zawodnik Mistrzostw otrzymuje puchar (kategoria OPEN),
klasyfikacja drużynowa (punktują 4 osoby) - dyplomy i nagrody rzeczowe.

FINANSOWANIE
organizator,
sponsorzy,
wpisowe startujących.

PROGRAM ZAWODÓW
ważenie zawodników w godz. 7.00 - 8.30;
oficjalne otwarcie zawodów godz. 9.00
start zawodników - godz. 9.10
wręczenie pucharów i zakończenie zawodów około godz.15.00
SPRAWY ORGANIZACYJNE

opłata startowa w wysokości 15 zł;
zawodnicy są zobowiązani posiadać na zawodach: legitymację szkolną, strój sportowy (koszulka, spodenki - bez specjalnych koszulek pomagających przy wyciskaniu).
organizator zapewnia opiekę medyczną
zgoda lekarza


UWAGA !!!! bardzo ważne:
zaświadczenie od lekarza z dopiskiem
"może brać udział w zawodach wyciskania sztangi"

www.mechaniak.com.

Pozdrawiam i Zapraszam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
thx za wiadomość wystartuje nie wiem czy mam szanse ale może coś tam podniosę
A jak są te organizowane zawody drużynowe??? SOG oczywiście poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 384 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5960
no jak podajesz dane z jakiej jestes szkoły to myslę ze druzyny miedzyszkolne :) dzieki za Soga a tak z ciekawosci ile wyciskasz ? aha zajrzałem juz w profil no to fajnie u mnie w szkole jeden gosc wycisnął 150 kg na zawodach - 1 miejsce rocznik 87 chyba to pewnie bedzie brał udział... ja jeszcze raczej nie mam tam czego szukac hehehe

Zmieniony przez - mariusz90z w dniu 2007-03-11 16:48:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4983 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92933
jaki tam jest poziom?? Mam szanse przy wadze 60 kg ?? Wyciskam 80. Jestem w 3 klasie gim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4983 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92933
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 384 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5960
Wojtek wiesz... mozna wystartować :) mało wazysz wiec to dobrze ale czy duzo wywlaczysz to nie wiem chociaz raz czytalem o niskim poziomie tych zawodów w co wątpie ze się powtórzy... szkoda ze nie masz abona hehe sog nie wszedł ale oczywiscie dzięki :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4983 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92933
Chyba jednak nie wystartuje bo sie doczytalem ze szkoly ponadgimnazjalne a ja jestem jeszcze w 3 gim. Szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy sa przewidywane jakies nagrody rzeczowe lub pieniężne? czy tylko same dyplomy chodzi mi dokłądnie o kat.do 18lat 67,5kg oraz do 20lat 75kg i 82,5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2156
a moje szanse przy wadze 60kg z wynikiem 115kg???

Nie linczujcie mnie za moje wypowiedzi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4983 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92933
Wiecie ktos czy z gimnazjum mozna ?? Czy tylko ponadgimnazjalne ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Marmag :o masz 1st miejsce w swojej kat Pozdro za taki wynik soG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłę do oceny

Następny temat

Tr.Niemieckich Ciezarowców :)

Wiecej