SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7354
Z góry przepraszam za dział ale nie wiedziałem gdzie to dodać. Może mógłby mi ktoś powiedzieć jak to jest z "trenerem" który prowadzi nas na zawody, chodzi mi o to ile to wszystko kosztuje, stała opieka takiego gościa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Bardzo różnie, i zakres tej "opieki" może być bardzo różny. Najlepiej odezwij się bezpośrednio do kogoś, od kogo byś chciał takiej usługi.
1

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
zalezy jaki trener, nie kazdy musi byćdobrym dietetykiem i na odwrót, nieraz to wymaga opieki dwóch osób, i jeszcze kolejen która będzie uczyć pozowania, to strasznie zróżnicowane jest.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7354
Dzięki a orientuje się ktoś w jakich granicach są to koszty? Nie chce komuś bezsensu głowy zawracać sobą ani zajmować czasu skoro gdy powie mi cenę takiej usługi to mnie wytnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
myślę że około 800 zł moze być jak nie więcej, jeśli chcesz pod zawody i mieć stałą opiekę bo tak to ok 300 zł normalne prowadzenie a do tego dochodzą jeszcze treningi nauka pozowania

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33055 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Teraz są możliwosci video czatów i viedo konferencji więc nie musisz się ograniczać do okolicznych siłowni i podejrzanych trenerów personalnych z kursami internetowymi - mozna poszukać tu na forum kogoś lub na grupie na FB - zawsze większa pewność trafić na kogoś 100% pewnego .

U nas w mieście ( małe miasto - trener jak PAW dumny _ krzyczy sobie 100 zl za każdą godzine )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kriokomora a tatuaż

Następny temat

odszkodowanie

WHEY premium