SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Inne dyscypliny

Dodaj odpowiedź

zatyczki do uszu

Temat przeniesiony z 'Zdrowie' przez: krzykacz
Wysłana -
witam
otóż od urodzenia jestem chory na ucho i nie moge go moczyć w wodzie, przez co nie mam jak chodzić na basen, umyć się bie ma problemu, ale z zanużeniem całej głowy już nie bardzo

znacie może jakieś dobre zatyczki do uszu przez które woda by sie nie dostała pod żadnym pozorem? silikonowe, nawet membranowe mam i raczej nie spełniają swej roli

pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ja bym polecił płyn na basen,sam go stosuję pod prysznic. Ale o zatyczkach, jakie byś chciał, nie słyszałem.
Wysłana -
http://sklep.pateam.pl/68,stopery-zatyczki-do-uszu-swimsafe-do-plywania-firmy-alpine-hearing-protection.html 
Wysłana -
z zatyczkami indywidualna sprawa

ja stosowałem silikonowe świderki z apteki (2zł), inny koledzy z klubu lepili plastyczny silikon i w ucho
Wysłana -
sprinterek- znalazłem na allegro podobne tylko z 5 mębranami

takie z apteki to zawsze coś przepuszczą wody, ja nie moge nawet kropli z deszczu... mam już silikonowe, lecz one przyjmują kształt i w uchu się luzują, mam także mębrany ale sztywne i dłużej nie można ich nosić gdyż jest to nie do wytrzymania
Wysłana -
to trzeba iść na odlew kanału słuchowego, robią dla ciebie zatyczke na wymiar do ucha i z uwzględnieniem warunków w jakich będziesz z niej korzystał
Wysłana -
pogadaj z trenerem - on moze wszystko wie na temat do uszu
Wysłana -
Witam, mam podobny problem z uszami ciągle łapię zapalenie a bardzo lubię zajęcia na basenie i chodzę co drugi dzień. Kupiłam w aptece zatyczki AirMax i problem mam z głowy. Są jak plastelina łatwo się je dopasowuje i naprawdę chronią uszy. Polecam.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź