SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zasadnicze pytanie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Nie znam sie dobrze na karate, moglby mi ktos wytlumaczyc na czym polega roznica miedzy stylem Oyama a Kyokushin ???


GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko karateka
ale nie myslisz ze gosc ktory cwiczy 3 miehhhhy i wczesniej trenowal podobny styl nie powinien miec jakis kontakt z walka?

ps. nie mowilem ze randori jest na 100% a sugerowalem co innego

"Czytanie gazet należy zaczynać od działu sportowego. Wiadomości sportowe odnotowują sukcesy ludzi, pierwsze stronice - porażki ludzi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gary trohe pisalismy o tym w temacie OYAMA Karate ale tak w skrocie: Kyokushin stworzyl wielki mistrz Masutatsu Oyama a styl Oyama stworzyl jego "najlepszy" uczen Shigeru z podstaw Kyokushinu. Kata zostaly przez Soshu zmienione i w czesci techniki tez na bardziej nowoczesne. "...Jedną z przyczyn tej decyzji była chęć nieskrępowanego realizowania własnej wizji pełnokontaktowej walki wręcz, zreformowania archaicznych technik oraz nieefektywnych metod treningowych..."

!!!!!!!!!!!#YO#!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
No mniej wiecej o to mi chodzilo w tym wszystkim, sog na zachete


GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko jeden hehehe

joke ofkors

!!!!!!!!!!!#YO#!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Torpedor_PL- napisz cos od siebie a nie przepisuj propagandowych tekstów z waszych buletynów.Najlepszym uczniej był sokei Matsui , który został spadkobierca organizacji IKO 1 przy którym pozostało 70 organizacji krajowych a było ich ponad 150 w świecie.Do tego tyle samo dojo w Japonii uważa Matsui za szefa po śmierci Oyamy, który o tym zadecydował w testamencie.Potem powstało jeszcze IKo 2, 3 -których przywódcy mieli plany budowy prężnych sieci ale tylko na planach pozostało.Sigeru Oyama jako przedstawiciel Kyokushin w latch 70-80 w USA z nominacji Mas.Oyamy sie odłączył nazywając swuj odłam USA Karate a dopiero na początku 90 lat nazwał to Oyama karate a wszystko poszło o kase , której nie chiał odprowadzać do centrali w Tokio!!
Do tego w Polsce trenuje tyle osób Oyama co na całym świecie!!!

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh karateka widze ze sie ostro mnie przyczepiles ale mam to w dupie, on sie pytal o roznice a nie o historie ktora zreszta juz przerabialismy



!!!!!!!!!!!#YO#!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karateka mowilismy juz o najlepszym uczniu Masutatsu, podejrzeniach o sfalszowaniu testamentu itp itd
pozatym wiem ze Kyokushin jest najlepszym stylem i ze masz zawsze racje (widac ze potrafisz jedynie krytykowac)

serdecznie pozdrawiam

!!!!!!!!!!!#YO#!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nie nikogo nie krytykuje ale fakty są najważniejsze testament c ty o tym wiesz cała sprawa została wyjaśniona dokładnie w Samuraju -jak wspomniałem sa IKO 1,2,3 które skupiaja na zasadzie dobrowolności ponad 70 % klubów w Japonii i na Świcie uznało Matsui więc nie wypowiadaj sie na tematy o których nie wiesz.Zastanów sie dlaczego z Oyama uciekaja do sidokanu prężne kluby !!!
z poważaniem

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czlowieku zobacz o co gary pytal, odpowiadam mu a ty mi tu ******lisz zebym nie przepisywal jak to nazwales "propagandowych tekstow" i zaczynasz pisac o historii

CO to ma wspolnego z roznica pomiedzy tymi stylami czlowieku

!!!!!!!!!!!#YO#!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Eeee no dajcie spokoj z klotnia, znalazlem juz nieco tematow w archiwum


GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okej-historia tworzy teraźniejszość i przyszłośći!!!!!!!!!!!!
Nikt nie zamierza sie kłocić tylko fakty przemawiają a brak argumentóe w dyskusji tak sie kończy
osu

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sanda i kung fu

Następny temat

BJJ czy LL?

WHEY premium