SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaraz po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
No wiec jak z tym jest?
Zaraz po treningu trzeba by bylo zezrec jakies weglowodany. Tylko co najlepiej i ile?
Np. jeden banan, 2 banany :)
A moze np. czysty cukier jakies 4 lyzki stolowe )) (czytalem gdzies ze ma 0 tluszczu).

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest dobre pytanie z tym cukrem, co do tego, ze czysty cukier ma 100% cukru nie ma wontpliwosci

pytanie brzmi natomiast, czy stoi cos na przeszkodzie, aby te ww proste po treningu przyjac w postaci wlasnie tego sypanego cukru?

przeciez to zawsze prosciej, cukier do herbaty zawsze kazdy ma w domu, a po banana trzeba isc do sklepu

jesli chodzi o banany, to po treningu nalezy zjesc jednego sredniego tak mniej wiencej 150g

gritz
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
mansonique - juz nie przesadzaj ... nikt przeciez nie bedzie ważyl banana ile ma gramow ( czy 120 czy 150 czy tez 180 ). Aha jak zjesz wiecej niz 1 banana to tez Ci nic sie nie stanie. Po treningu nalezy takze uzupelnic organizm plynami.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mariux, wiadomo, ze nikt nie wazy banana, ale mowie orientacyjnie, nie?

dalej brak odpowiedzi co do CUKRU

gritz
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh.cukier nie ma 100% ale około 99,8 węgla w sobie.nie to żebym się czepiał.
ktoś z szaniwanych na forum osób pisał kiedyś że nie powinno się jeść cukru po treningu ale zapomniałem dlaczego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...bo nie i juz :)

Przejrzyj archiwum, temat ten byl wielokrotnie poruszany i szeroko omawiany, zreszta na str. glownej masz artykul o posilu potreningowym.

Ja jem:
-bezposrednio po treningu banana (plyny uzupelniam w trakcie treningu),
-ok. 15 min pozniej paczke bialego ryzu z rodzynkami.

Przetestowalem rozne opcje i powyzsza jest dla mnie najlepsza.

Pozdrawiam
Maniek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jem zaraz po treningu banana, a godzine pozniej posilek z duza zawartoscia bialka

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja po treningu tez jem banana i pozniej 100g bialego ryzu

ale maniek nie chodzi o to, ze na glownej stronie jest schemat posilq potreningowego, my szukamy nowych opcji tutaj

gritz
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po treningu oprocz banana polecam (bardzo ) sok winogronowy , jest chyba najslodszy a przeceiz po utracie glikogenu nalezy przyjac cos slodkiego ,np banan i..... sok winogronowy

Jakub
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zoladek

Następny temat

Mamy tu jakas fitness 18 ?

WHEY premium