SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapotrzebowanie kaloryczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Witam obliczając zapotrzebowanie kaloryczne podajemy beztłuszczową masę ciała czy całkowitą? Chodzi mi np jeśli ważę 100 kg mój bf to 20% to podaję wagę 80 kg czy 100 kg?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76015 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754768
Noszenie na sobie np. 25kg balastu wymaga jednak pewnych strat energetycznych, więc kcal jak najbardziej warto liczyć na ogólną masę ciała. Jednak tkanka tłuszczowa nie potrzebuje budulca w postaci białka. Dlatego też białko można na beztłuszczową. Szczególnie przy wysokim poziomie tkanki tłuszczowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Podaje się całą masę, jak jest osoba wysoce otyła wtedy BTW można przyjmować na beztluszową masę ciała.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Michał KArmowski mówił że podaję się beztłuszczową masę bo tłuszcz po co żywić?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
szymonixd518
Michał KArmowski mówił że podaję się beztłuszczową masę bo tłuszcz po co żywić?
licz tak jak komu bardziej wierzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak już wspomniałem przy jakimś ekstremalnie wysokim BFie mozna by tak liczyć ale 20% to nie jest jakis wielki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
No jak to nie liczy się beztłuszczową masę ciała niewiem skąd taka twoja teoria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10814
Liczymy cala mase ciala, poruszajac sie, organizm wydatkuje energie dla calego ciala a nie tylko beztluszczowej masy.


Zmieniony przez - john4everr w dniu 4/18/2018 2:15:36 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Trener karmowski przy rozpisywaniu diety podawał że liczy się beztłuszczową masę to niewiem kto tu mówi prawdę. Słuchać doświadczonego mistrza czy przypadkowych ludzi z forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3783
ja niedawno o to pytałem na tym forum, otrzymałem odp aby liczyć beztłuszczową masę ciała bo nie potrzeba odżywiać sadła. Mój BF byl miedzy 15 a 20 proc. i chciałem redukować i tak się dzieje. waga zmienia sie niewiele ale z pasa leci i wygląd też coraz lepszy wiec polecam tą metodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10814


W zestawieniu Karmowski - Dr Eric Helms , stawiam na Helms'a.

Ta sama zasada dotyczy Karmowski - Dr Layne Norton





Oczywiscie, mozesz wierzyc komu chcesz i robic jak chcesz :) Nauka i tak zawsze sama sie wybroni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3783
A najlepiej wylicz zapotrzebowanie przytnij np 300 kcal i patrz co się dzieje (waga i pomiary obwodow)...jeśli ani waga ani np obwod pasa nie leci to obcinaj np kolejne 300 kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JESTEM TŁUSTA I CHCE TO ZMIENIĆ!

Następny temat

Aminokwasy i białko po treningu.

WHEY premium