SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapalenie więzadeł rzepki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 520
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,
mam pytanie do osób zorientowanych w temacie, mianowicie w jaki sposób można i za pomocą jakich leków leczy się zapalenie więzadła rzepki("kolano skoczka").Ja akurat mam tego typu kontuzję, kolana bolą podczas zginania i pokonywania oporu i mam uczucie"ciężkich nóg" natomiast podczas normalnego chodzenia nie odczuwam bólu.Ortopeda zaleził jonoforezę i terapię polem elektromagnetycznym(magnetronic)po zabadaniu i obejrzeniu USG moich kolan.Byłem na 5 zabiegach(z zaleconych 10) i jakoś nie czuję żadnej różnicy.Zanim zacząłem chodzić na rechabilitację odpuściłem całkowicie trening nóg oraz kickboxing na 2 tyg.Proszę o wypowiedź osoby które spotakały się z tego typu kontuzją, najchętniej tym którym udało się wyleczyć, co doda mi nieco wiary:)Czy zabiegi o których napisałem są skuteczne bo jakoś nie chce mi sie wierzyć że jakieś pole elektromagnetyczne zlikwiduję stan zapalny.Proszę o odpowiedź na temat sposobów leczenia tego typu kontuzji.

Pozdrawiam i zgóry dziękuję za odpowiedźi

Łukasz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
Czesc
Mialem to samo, ale u mnie nie trwalo to tak dlugo i nie mialem takich zabiegow. Zostalem jedynie skierowany do specjalisty ktory zrobil mi zastrzyk w kolanko i po sprawie, jak reka odjal ; ]. Oczywiscie przez jakis tydzien trzebabylo sie oszczedzac, a pozniej juz norma.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
o lol, jaka data ; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
lukasb1 - odezwij sie do mnie na gg - 3880391 - chce porozmawiac o kolanie skoczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
mialem to samo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
miałeś spuchniete to miejsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Sprawa jest tego sypu ze nalezy w pierwszej kolejosci rozciagnac miesnien czworogłowy dokładnie głowe prosto, nastepnie rozciagnac łydke oraz wzmocnic dwugłowy uda. Rehabilitacja na jakies 2 tygodnie plus kinesiotapping na stan zapalny wiezadła właściwego rzepki. Jak masz jakies pytania to pisz [email protected]

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zgrubienie,guz

Następny temat

chondromolacja chrząstki... (kontuzja kolana)

WHEY premium