SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zanik połowy prawego mięśnia klatki piersiowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Skolioza ma na to wpływ. Wyrobi się. Ja bym zaczął ćwiczyć hantlami, jeśli do tej pory tego nie robiłeś.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 239
no mam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 239
no ok hantlami ale w jaki sposob?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A więc skolioza ma na to wpływ tak jak przedmówca mówił,też mam odstające łopatki i prawego mięśnia piersiowego większego ale to koryguje poprzez użycie sztangielek,wyciskanie sztangi z dobrą techniką kiedyś się wyginałem,i dodanie o 1kg na jedną stronę aby była cięższa ale nie polecam tego bo przy rekordzie jedna strona może ci szybciej iść
a na skorygowanie łopatek polecam ćwiczenia z expanderem albo zwisy na drążku albo Znajdź sobie jakiegoś kija i trzymaj go rękami za pleców.Jak narazie leci mi drugi miesiąc i się wszystko ładnie poprawiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening z Expanderem:

[https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=39294&forum_id=121&Topic_Title=&forum_title=Z archiwum kulturystyki]

"Trening hantlami dla każdego":

[https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40591]
-----------------------------------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 239
dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Co do hantli. Zamiast sztangi wyciskaj sztangielki ponieważ wtedy oba mięśnie pracują równomiernie. Przy wyciskaniu sztangi strona "bardziej do przodu" wykonuje więszką pracę - u Ciebie to strona lewa.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4739
tak tamo wpisze sobie w googlach "konstpekt ćwiczeń na skolioze" , bądź "osnowa ćwiczeń korekcyjnych na skolioze". i będziesz miał mnóstwo konspektów/planów ćwiczeń. Napewno wybierzesz coś dla siebie ;) ostatnio sam pisałem taki konspekt ale dla dzieci w wieku 10 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Sory, że odkopuje ale sam szukałem informacji na ten temat bo mam podobną przypadłość i dowiedziałem się, że jest to prawdopodobnie zespół Polanda. Skoczę w najbliższym czasie do jakiegoś chirurga aby się dowiedzieć jak to jest operacyjnie usuwane bo doczytałem, iż kobiety mają to bezpłatnie "poprawiane".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
Witam, ćwiczenia nic nie zmienia, mam tak samo jak na zdjęciu i nic się z tym chyba nie da zrobić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie wiedziałem gdzie sie o to spytac;(((((((

Następny temat

Czy jest szansa na to żebym jeszcze urusł?

WHEY premium