SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zamówienie 26506

temat działu:

Biuro Obsługi Klienta

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1536
zamówienie złożyłem 16.01.2012, odbiór POT,
sprzęt był możliwy do odbioru od 15.02.2012, czyli czekać musiałem 30 dni, mimo że na waszej stronie napisaliście, ze zamówienia do POT dostarczacie co 10-14 dni, a i pewnie nie dostałbym nawet informacji, że bezie to tak długo trwało gdybym sam się o to nie wypytywał przez maila,
KPINA!

przełknąłem to, i dzisiaj, 21 lutego, odpłatnie pożyczyłem samochód i szczęśliwy pojechałem po sprzęt

KPINA!

nie mogliście się powstrzymać, na miejscu oczywiście brakuje najważniejszego elementu zamówienia - ŁAWKI, co więcej nie ma jej wpisanej na liście u pana z POT, ale do ceny już wam się udało ją wliczyć!

przypomnę wam ze ZESTAW 1 składa się z ŁAWKI i stojaków, a nie samych stojaków

więc podsumowując, czekałem 30 dni aż wyślecie zamówienie do Wrocławia, nie wysłaliście wszystkiego, straciłem pieniądze za pożyczenie samochodu, jestem zażenowany dotychczasową współpracą

zwracam się do POWAŻNEJ osoby z Marbo z pytaniem co teraz zamierzacie z tym zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Witam
Przede wszystkim mocno przeprasam za brak tej ławki. Mam nadzieję, że wierzy Pan iż nie było to w żadnej mierze działanie celowe.
Ot, błąd ludzki.
Proszę się zatem nie denerwowować - ławka będzie wysłana spedycją.
Proszę tylko napisać nam na maila adres (ponieważ w zamówieniu go nie mamy).
Jak tylko dostanę wiadomość, bezzwłocznie wyślę towar.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - MS-Ania w dniu 2012-02-22 13:04:56

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zero kontaktu

Następny temat

Zamówienie numer: 27185

WHEY premium