SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zakup orbitreka - jaka firma

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle (dosc intensywnie juz) o zakupie orbitreka - temat byl poruszany, ale nie padly zadne nazwy firm - na razie mialam okazje obejrzec sprzet kettlera (poza zasiegiem finansowym) i york'a - mam wiec pytanie czy ktos sprzety tej firmy uzytkuje i moze mi cos powiedziec na jej temat, ewentualnie jakies inne dobre (znaczy solidne) firmy
i jeszcze pytanie gdzie we wroclawiu mozna tego szukac (bylam tylko w Koronie i Borku-carrefour)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
lonely: ludzie som rozne, a i zaangazowanie w postaci wylozenia 1.5 kafla na sprzet do domu nie pozostaje bez znaczenie dla motywacji [polecam ksiazki Roberta Cialdiniego ]. Co bedzie to bedzie, ale kazdy musi sam sprawdzic.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Polecam Ketllera , jakos tak to się pisze . Możesz zajrzeć do macro, lub maks sport, do jakiś lepszych sklepów sportowych i tam napewno znajdziesz porzadny sprzęt. Oczywiscie przygotuje sie na kwote 1500 -2000zł, ale coś za coś. Ewentualnie mozesz sobie kupić orbitreka firmy orbitrek , w jakimś supermarkecie...ale ile na tym pocwiczysz to nie wiem. Osobiscie nie kupuje nic w tego typu sklepach ze sprzętów bo uważam że to straszny syf.... w końcu czego się można spodziewać po takim sprzęcie tj orbitreku za 400 czy 500zł. Chociaż z drugiej strony było kilka osób co zachwalało i mówiło że nic takiego sie niedzieje, orpócz tego ze muszą tam jakieś tarcze zmieniać i śrubnki dokręcać . Wybór nalezy do Ciebie... ja osobiscie wolałbym dozbierać kaske i kupić coś porządnego, niz taki sprzet z supermarketu, ewentualnie jakis rowerek lub stepperek zamaist orbitreka, będzie napewno tańszy a przyniesie podobne korzyści. Życzę udanych zakupów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Aaa sorki zapatrzyłem się w pytanie i nie przeczytałem do końca Twojego postu. No skoro sprzęt kettlera jest dla Ciebie za drogi no to trzeba poszukac czegoś tańszego . Nie wiem ile cchesz przeznaczyć na tego orbitreka, ale niedawno właśnie w macro była promocja na niego. Co do firmy YORK to jest to dosyć znana firma zajmująca się produkcją profesjonalnego sprzętu na siłownie, więc pewnie nie raz jesli tylko ćwiczysz używałeś sprzętu tej firmy. Jeśli chodzi o wrocław to o ile mnie pamięć nie myli a napewno nie to przecież właśnie we wrocłaiwu produkują sprzęt firmy HES...a napewno sprzedają. To też jeden z bardziej znanych producent profesjonalngo sprzętu na siłownie. Sam mam stepperek HESa i jestem z niego bardzo zadowolony. W sumie nie jest to mały stepperek tylko taki większy jak na siłowniach mają, ale naszczęście znalazło sie dla niego miejsce w pokoju wiec mogę sobie śmiało ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1025
Jestem posiadaczką orbitreka york, i naprawde nie mogę narzekać - porządne koło zamachowe (więc większa płynność ruchu) + fajna kierownica, całkiem niewielki, łatwo się montuje, możliwość dostosowania wielkości ramy do wielkości osobnika :), parę fajnych funkicji, dobry pomiar pulsu. Ale kosztował w promocji 1600zł. Ja nie żałuję, bo prawie codziennie użytkuję, więc na pewno nie natniesz sie na lipę, jak zdecydujesz się na ta firmę. A kettlery widziałam zdecydowanie droższe...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serdecznie dziekuje za odpowiedzi
chce wydac tak do 1500 zl (2 modele yorka ktore mnie interesuja kosztuja 1300 i 1600) ale kettlery zaczynaja sie od 2500 do 5000 - przynajmniej tak mnie poinformowano w maksie i na stronie kettlera tak samo
oczywiscie zadnych takich hipermarketowych nie bede kupowac
juz zabieram sie za poszukiwanie firmy Hes

jeszcze raz dzieki wielkie - chcialam dac sogi, ale nie jestem abonentem
a kiedys bylo mozna!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16456
Orbitrek firmy HES obecnie kosztuje 1265zl. Troche sporo,zwazywszy na to ze jest on bez jakiejkolwiek regulacji i komputera..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak juz podjelam decyzje o zakupie yorka, to sie okazalo ze go nie ma w polsce - bedzie dopiero na poczatku maja - juz nie moge sie doczekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1025
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory że odświeżam, ale nie chce zakładać nowego tematu, ponawiam pytanie, jaki orbitrek aktualnie należy wziąć pod uwagę do ceny tak 1500zł ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 301 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2108
Zastrzelcie mnie ludzie, co ty chcesz człowieku zrobić? Pieniądze wylać w błoto. Daj je lepiej na Dom Dziecka, albo Dom Samotnej Matki. Czemu? Jedno urządzenie, chodźmy było ze złota pozostaje jednym urządzeniem. Te 1500 złoty będzie miesięczną zachcianką z której nic nie uzyskasz. Zero profitów.

Masz dajmy na to 1000 złoty, językiem sportowca masz na 20 miesięcznych karnetów na siłownię. Czyli na miejsce, gdzie masz w 3 i trochę urządzeń, masz instruktora, w około są ludzie, czyli też wiedza, ale przede wszystkim motywacja, we dwoje zawsze raźniej. Na siłowni możesz pracować nad całą sylwetką!
Zmieńmy dane. Na siłownie będziesz chodzić przez 12 miesięcy, dam sobie obie nogi uciąć, że na "orbicie" nie wykręcisz 6 miesięcy regularnych ćwiczeń. Czyli do dyspozycji zostaje ci 400 złoty, po tym, jak się okres fenomenalnego rozwoju ciała skończy (początkujący mają najlepiej) przeznaczysz ta kwotę na odżywki. Kwota przez ten magiczny okres 6 miesięcy początkującego nie będzie leżeć pod poduszką, więc prawdopodobnie zwiększy się o 100 złoty, po prostu dołożysz coś. Za 500 złoty cudów nie zdziałasz, ale po 12 miesiącach na siłowni będziesz o niebo lepiej wyglądać niż po 40 latach na "orbicie".

Jednak jeśli tak się uparłeś to nie kupuj rzeczy za 1000 złoty, dobry "orbita" to kosz rzędu 399 złoty, dokładnie tyle kosztuję z firmy BACHA.

Ktoś mówi o kwocie 2000 zloty, no gratuluję inwencji twórczej!

Brzuch w 8 minut. Zestaw ćwiczeń. http://www.sfd.pl/temat233657/ 
Okrągłe plecy/kifoza. Zestaw ćwiczeń. http://www.sfd.pl/temat219889/
Płaskostopie/platfus. Zestaw ćwiczeń. http://www.sfd.pl/temat222175/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wypada liczyć cudzych pieniędzy
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co najlepiej zjeść po siłce?

Następny temat

ulozenie posilkow - pomozcie

WHEY premium