SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaczynam na poważnie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam, to mój pierwszy post na forum. Mam 14 lat, 190cm, 90kg, 99cm w klatce, 32cm w bicepsie. Chce zacząć trening już na powaznie bo wcześniej chodziłem ale ćwiczyłem na wszystko i to nie miało sęsu, amatorka zwykła. I mam takie pytanie czy do września zdąrzył bym zjarać tłuszcz (4 razy w tyg. siłownia) jutro do trenera o rozpiske bo sie dowiedziałem że na jeden dzień jedna partia mięśni. I jeszcze niby jak sie robi na dół (nogi), to góra szybciej rośnie ale u mnie jest taki zonk, że miałem odprysk kości w kolanie (maj rok temu) i operacje była, musze brać mniej na nogi żeby tego kolana tak bardzo nie obciążać, i czy z tym to prawda? tzn jak robisz dół to góra szybciej rośnie. Też troche rzeźby by sie przydało ale nie wszystko naraz. Jakby co daje foto moje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
14 lat i 190 niezle

zdązysz zjarać tlsuzcz :> no cwicenia aerobowe pomogą ci w tym [rower stacjonarny/bieznia/ wioslarz] - zalezy co mozesz robic z powodu tego odprysku całego.

"bo sie dowiedziałem że na jeden dzień jedna partia mięśni" NIE PRAWDA.

robisz dół - góra rosnie szybciej- tak, na poczatku nie odczujesz tego az tak bardzo, ale ogolnie tak jest - treing miesni ud [4glowych] gdzie jest najwiecej wlokien miesniowych niz w jakiej kolwiek innej partii - przez co po trenigu aby owe miesnie sie zregenerowaly wydzielane jest najwiecej hormonów do tego potrzebnych

wklej rozpiske swojego treneera bo cos czuje ze lipna bedzie jesli mowił "bo sie dowiedziałem że na jeden dzień jedna partia mięśni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
aero i dietka redukcyjna

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra, miałem iść dziś po tą rozpiske ale w poniedziałek dopiero ide
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to nie trener mówił, że na jeden dzień jedna partia ale spoko wkleje to. A można tak żeby zamiast tych aerobów normalnie ćwiczyć wg. tej rozpiski co dostane i sie samo zjara?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
trening 4razy w tygodniu rozpiska jedna partia miesni na jeden dzien cos tu nie tak :=
ale jak koledzy wyzej mowia aeroby najlepiej po siłowni lub w dni nie treningowe dieta i bedzie napewno wypas
mi przy takim zaangazowaniu w okolo 2 miesiace z 107kg zeszlem do 94 :)

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Na samym trenignu silowym nie zjarasz zbednych kg a nawet jesli zjarasz to potrwa to bardzo dlugo i beda to sladowe ilosci prawie niezauwazalne. Aeroby i dobra dieta to podstawa redukcji.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
90 kg i 190 cm - ja bym nic tu nie redukował

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczekajcie jeszcze do środy, bo dziśaj mi nie dał tego dopiero na środe mi to spisze na kartke, ale czuje, że jutro sie nie rusze :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań od siatkarza

Następny temat

mam pytanie...

WHEY premium