SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaczerwienione oczy na wieczor

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
mam taki problem ze pod wieczor mam jakby zaczerwienione oczy, konkretnie widoczne zylki, w dzien raczej tego nie zauwazylem moze tylko po wstaniu czy moze to wynikac z braku witamin co radzicie?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Proszę na przyszłość przed udzieleniem odpowiedzi patrzeć na datę tematu, ten jest sprzed 9 lat , pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
może zipasz w ciągu dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Idz spac a nie przed kompem siedzisz do pozna to zaczerwienienie zniknie

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a swędzą Cię oczy albo pieką? przy chorobach oczu dobrze spożywać marchew, ciemnozielone liściaste warzywa z uwagi na beta-karoten, owoce i warzywa ze wzgl. na wit. C, chude mięso, drób, ryby, orzechy, pełne ziarna nasion dyni, słonecznika i zielonolistnych warzyw ze wzgl. na wit. B, oleje z nasion oraz awokado ze wzgl. na wit. E. A jak masz jakieś poważniejsze podejrzenia to do okulisty.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
A nie wysychaja Ci przypadkiem oczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
dzis bylem u okulisty, dal krople powiedzial ze alergia, ale widze ze musze zjadac marchew i w/w warzywa dzieki za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Możliwa infekcja grzybiczna (kandydoza)
albo inne zaburzenia ze strony układu pokarmowego, szczególnie jelit (zaburzenia równowagi flory bakteryjnej)

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
alergia jak alergia .... wg mnie neikoniecznie ...
a jeździsz duzo samochodem , siedzisz przed kompem , czytasz , ogólnie musisz często wytęzać wzrok ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
k*** to chyba nie jest alergia, w ciagu dnia normalka nawet w najbardziej "pylące" dni ale zawsze podczerwienione na wieczor. juz nie daje rady, tymi okulistami zygac mi sie chce, patrzylem na Vichine ale tak sobie przeanalizowalem i mi chodzi nie o doraźne tylko o coś zeby wzielo i mi to na wieki wyleczylo bo przeciez wiecie wakacje wieczorem najwiecej sie dzieje a tu chamskie popękane zyły na oczach :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Ja też od kilku dni mam zaczerwienione oczeta...zupelnie nie wiem dlaczego. Jestem alergikiem ale zawsze mnie sie to objawialo katarem... Suchego oka to ja raczej nie mam. Makijaz zawsze zmywam, No i juz od drugi raz zdarzyła mi sie rano sytuacja ze gorne rzesy przykleily mi sie do dolnych prawdopodobnie za sprawa czegos co z oczu mi wylazi w nocy:/ Nie wiem czy to dobrze interpretuje... Ludzie doradzcie co robić nie chce wygladac jakbym co najmniej z jakiegos wora buchała
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatoo pytanie odnośnie ceny i wzoru i studia

Następny temat

Powiększone sutki

WHEY premium