SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaburzenia wzroku na jedno oko

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3789
Witam wszystkich.Od dluzszego czasu miewam takie zaburzenia widzenia na jedno oko czasem lewe ale czesciej na prawe.To sie dzieje tak calkiem nagle, objawia sie tak ze obraz jest rozmazany tak jakby mgla.Trwa to tylko chwile,jak przetre oko albo zmruze kilka razy.to sie dzieje nawet kilka razy dziennie czasem.Powiedzcie cos jak wiecie pozdrawiam!!!
1

to fight is our honour!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam



To poważny problem i powinieneś jak najszybciej udac się do okulisty. Wzrok to poważna sprawa zatem nie można tego bagatelizować. Możliwe przyczyny nagłej jednostronnej, bezbolesnej utraty/pogorszenia widzenia:

-odwarstwienie siatkówki

-zator (zamknięcie, niedrożność) tętnicy środkowej siatkówki

-neuropatia toksyczna nerwu wzrokowego

-neuropatia zapalna nerwu wzrokowego


-niedrożność naczyń żylnych siatkówki



Jednak przez internet nie jesteśmy w stanie niczego doradzić dlatego proponuję jak najszybciej udać się do poradni specjalistycznej i przejść wszystkie niezbedne badania. W innym wypadku możesz nawet utracić wzrok.


Pozdrawiam








Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-21 16:00:51

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3789
sory jesli to sie dzieje to musze przetrzec oko palcem tto wtedy znika
3

to fight is our honour!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
tez tak nie raz miałem był 1 taki dzień ze nic w ekranie nie widziałem tylko białe plamy to chyba od za dużo siedzenia przy kompie itp...ale idź do lekarza będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
nieignoruj tego chwilowego niewizenia, jaod paru lat miałam chwilowy zanik pola widzenia, teraz we wrzesniu nie widzialam okolo20mnin na prawe oko, potem to trwało kolo 3godz, nie zostalam w szpitalu bo nie mialam opieki nad niewidomym synem ale tak sie przerazilamze zglosilam sie do szpitala, tam w trzecim dniu znowu stracilam wzrok na prawe oko, robili mi abadania jakich przez cale zycie nie mialam- sprawa jest przykra, sa to zaburzenia neurologiczno- krązeniowe, taki udar który nie poszedl na mózg tylko na oko i siatkówkę, duzo trzebaby pisac, ale to skutek niedrożności tetnicy szyjnej- chyba nie mozna zalozyc bajpasy na tetnice - decyzje podejmie ostatecznie chirurg naczyniowy, ale teraz skutek może być-ślepota i niedowład pozdrawiam krystyna (jestem z bydgoszczy, mam 56lat- nigdy nie mialam czasu chorować od kiku lat jestem pod opieka neurologa a od dwoch kardiologa) teraz czuje sie fizycznie dobrze ale paralizuje mnie mysl, że to wroci tylko nie wiem kiedy i bardzo sie boje krystyna
1

krystyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Witam,
Mój chłopak ma problemy ze wzrokiem, trwa to już jakiś czas i ma chwilowe zaniki pola widzenia, do wczorajszego dnia trwały one bardzo krótko ale wczoraj nie widział no oczy ok. 30 min. Ponadto zdarza się mu czasami mgła na oczach.
Proszę o pomoc do jakiego lekarza można się z tym problemem zgłosić.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gulki i plecy

Następny temat

problem z goleniem - krwawienie

WHEY premium