SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

za pozno wstalem czy jesc niezdrowe zarcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
witam, jezeli jestem na masie, zjadam ok. 3,7k kcal i normalnie zaczynam jesc posilki o godzinie 7-8 i wyrabiam sie z jedzeniem, ale dzisiaj wstalem o 15:00 to czy moge nadrobic kcal niezdrowym zarciem typu czekolada, slodkie napoje? Gdybym mial jesc normalnie tak zebym zmiescil tyle ile sie da to pewnie przyjalbym z 2,5k kcal oczywiscie bialko, wegle, tluszcze zjadane normalnie, z tym, ze po prostu nie 100%, a gdzies z 70%. Czy dobic te kcal np popijajac posilki pepsi( wtedy mniej wegli spozyc) oraz np zjeść kilka łyzek masła orzechowego w ramach tłuszczy, czy sobie odpuscic i w nastepnych dniach zjadac z 4k kcal tak aby przez tydzien wyszlo mniej wiecej na 0 ?


PS. nie jadam zadnego nabialu, odzywek bialkowych i gainerow aktualnie gdyz pradwodpodobnie od tego wyskakuja mi zaskorniki na twarzy, dlatego tez mam utrudnione zadanie z dobiciem kcal "lepszym" jedzeniem niz np proste wegle



Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-07-08 18:51:31

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-07-08 18:52:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
flex1976
Większość ludzi je bułki z serem , ziemniaki ze schabowym i dożywa starości . Tylko świry trzymają całe życie restrykcyjna diete i biegają z pudełkami .


Sportowe świry
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Jutro zjesz więcej . Bilans możesz liczyć wciąga 7 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Ale na logike ni byloby glupie spozywanie takich prostych wegli bo od razu po nich czlowiek ma ochote na wiecej i jest bardziej głodny, czy sie myle? jak wypije troche pepsi to szybciej sie robie glodny i mam ochote jesc ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja bym zjadł mniej, jeden dzien jak zjesz mniej nic się nie stanie.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Po odżywcze białkowej wyskakują Ci zaskórniaki, ale po słodyczach już nie - ciekawe. Nasz organizm nie działa w ten sposób, że jak dostarczysz mu mniej kalorii jednego dnia to pozbędzie się mięśni i schudniesz 5 kg. Spożywanie syfiastego żarcia w takiej ilości negatywnie wpłynie na mikrobiote jelitową i glikemię, więc to głupi pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Tego typu kalorie pod każdym względem źle wpłyną na nasz organizm. Rozłóż to w dłuższej perosektywie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
No tak dudee, ale wiele osob tak sie odzywia na codzien i nic im nie jest. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale ja to planuje tylko przez kilka dni, az mi sie wyrowna, a nie w dlugotrwalej perspektywie. I tak po czekoladzie nic nie wyskakuje, narazie bawie sie metoda prob i bledow, poki co jest w miare ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Żulek spod sklepu wali wódę i też mu nic nie jest :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
GoXhaEzl
narazie bawie sie metoda prob i bledow, poki co jest w miare ok.
ALbo się bawimy albo pracujemy i się staramy i później albo mamy efekty albo lipe i płacz że nic nie wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Też widzę na codzien w pracy jak się inni odżywiają, nic im nie jest, ale mozliwe że wszystko do czasu, jak ktos nie ma parcie na sylwetkę to niech sobie ta bułkę z szynką i serem zje.

Mam tez kolegę, je same śmieciowe żarcie, a to pizza, rano słodka bułka, w pracy kajzerki z serem. Tylko że to jest odosobniony przypadek, bo biega długie dystanse, jest strasznie chudy i mówi że to mu wystacza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Większość ludzi je bułki z serem , ziemniaki ze schabowym i dożywa starości . Tylko świry trzymają całe życie restrykcyjna diete i biegają z pudełkami .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

Co robic nie dotarczjac odpowiednia ilosc jedzenia?

WHEY premium