SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

za duże uda w stosunku do reszty ciała :/

Wysłana -
Witam, pisałem już wcześniej na forum jakieś 4 miesiące temu wtedy ważyłem ok 100 kg teraz zszedłem do 82 kg z czego jestem zadowolony ^^ jednak problem polega na zbyt dużych udach i pośladkach do reszty ciała :/ jestem chłopakiem ale jednak martwi mnie to, bo dziwnie wygląda wystająca "dupa" i nie wiem już co mam robić :/ biegam i wgl a dół nic, może kilka cm bo zauważyłem zmiany jak ubieram spodnie są luźniejsze :P ale to i tak nie to co bym chciał :/ i pytanie jest takie co zrobić żeby spalić tłuszcz który tam został i mięśnie jeśli będzie trzeba ? dodam tyle że obwód uda mam 57 a pasa 98 więc dziwnie to wygląda :/ jeśli trzeba wstawie zdjęcie :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jakie duze uda? To ja mam pas 85 a uda 63 :p Wstaw zdjecie, pewnie sobie wmawiasz. Rozbuduj gore to i dol bedzie proporcjonalny, spalanie miesni to chory pomysl .p

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-04-27 22:59:10
Wysłana -
małe te udziątka masz pewnie tłuszcz jeszcze nie dopalony i stąd efekt. Mi cały nadmiar tłuszczu w dupę idzie, więc wiem o co chodzi. Zrób dużo masy mięśniowej i dopal tłuszcz, jedyna rada.
Wysłana -
rozbuduj gore wtedy proporcje sie wyrownaja
Wysłana -
wrzuć lepiej zdjęcia sylweetki bo chętnie zobaczyłbym te Twoje umięśnione uda :)
Wysłana -
Moim zdaniem weź góre rozbuduj. Jeśli się nie ćwiczy, to się mięśni górnych nie używa, bo się na nich nie chodzi. Taki efekt
Wysłana -
57 w udzie to duzo ?
Wysłana -
z czego z 5cm to pewnie jeszcze tkanka tluszczowa, bo pewnie masz budowe gruchy skoro widzisz, ze dol jest podstawny, albo po prostu sobie wkrecasz...

jak zwykle nie dajecie nam zdjecia i oczekujecie zgadywania
tak sie wspolpracowac nie da
Wysłana -
BPL-G
57 w udzie to duzo ?

Nie nie dużo xd. A tak na marginesie może niech moderatorzy częściej teraz tematy bez części składowej częściej od razu usuwają.
Wysłana -
Przepraszam za długą nieobecność ale brakuje mi czasu bo szkoła siłownia gra w piłke dlatego nie wstawiłem zdjęcia :/ zaraz je wstawie :)
Wysłana -
i przepraszam za błędny pomiar :D wydaje mi się że to bardzo dużo zmieni bo uda mają 73 cm :c :D
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź