SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

za duże uda w stosunku do reszty ciała :/

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
mogłem to umieścić wszystko w jednej wiadomości ale przeczytałem jeszcze raz wasze posty i teraz się skapnąłem że muszę coś dodać :D góry narazie nie rozbuduje bo wciąż jestem na "redukcji" :) tzn 82 kg by mnie zadowoliły ale wciąż jest jako taka oponka na brzuchu :/ zaczyna się robić jakiś lekki zarys ale tłuszcz dalej jest :/ także do wakacji chciałbym się "ostro wyrzeźbić" że tak powiem i wtedy dopiero zacząć masówke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
Do wakacji już nie zdążysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
2 miesiace ma wiec te 4-6kg spokojnie zjedzie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
Czemu 90% osób które się rejestrują na tym forum mają nadwagę i każda chce się wyrobić do wakacji w 1-2 miesiące? Ja się pytam co Ty robiłeś rok temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10515
daj fote tych nóg bo ciekaw jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Verru
Czemu 90% osób które się rejestrują na tym forum mają nadwagę i każda chce się wyrobić do wakacji w 1-2 miesiące? Ja się pytam co Ty robiłeś rok temu.


Bo ciepło się robi i lato się zbliża i to jest motywatorem :) taki okres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
tak to wygląda :/ tzn nogi mogły by takie zostać ale gdyby góra była rozbudowana tak według mnie no ale narazie góry nie rozbuduje bo chce na wakacje się "wykroić" :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ale wez wrzuc zdjecie bez tego czegos na nogach w wiekszej odleglosci

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Dzisiaj już tego nie wrzuce jeśli starczy mi czasu zrobie to jutro :) I tutaj takie info do Verru, nie mów mi że chce się wyrobić w 2 miesiące tak ? :) już od początku grudnia z tym walcze zrzuciłem do dnia dzisiejszego 18 kilo, była masa wyrzeczeń i na początku walka z samym sobą żeby chodzić na siłke i biegać i jakoś dalej trzymam się mojego planu z tego stylu życia nie mam zamiaru zrezygnować bo czuje się o wiele lepiej :) jeśli nie zdąże do wakacji trudno ale chce mieć tą świadomość że gdy staje rano albo wieczorem przed lustrem czuje dume z samego siebie co udało mi się osiągnąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 929
No widać ze te nogi są troche grube no ale bez przesady po prostuj zbuduj góre i będzie dobrze :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie diety na masę

Następny temat

Pytanie do doświadczonych .

WHEY premium