SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

za duże uda w stosunku do reszty ciała :/

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Witam, pisałem już wcześniej na forum jakieś 4 miesiące temu wtedy ważyłem ok 100 kg teraz zszedłem do 82 kg z czego jestem zadowolony ^^ jednak problem polega na zbyt dużych udach i pośladkach do reszty ciała :/ jestem chłopakiem ale jednak martwi mnie to, bo dziwnie wygląda wystająca "dupa" i nie wiem już co mam robić :/ biegam i wgl a dół nic, może kilka cm bo zauważyłem zmiany jak ubieram spodnie są luźniejsze :P ale to i tak nie to co bym chciał :/ i pytanie jest takie co zrobić żeby spalić tłuszcz który tam został i mięśnie jeśli będzie trzeba ? dodam tyle że obwód uda mam 57 a pasa 98 więc dziwnie to wygląda :/ jeśli trzeba wstawie zdjęcie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jakie duze uda? To ja mam pas 85 a uda 63 :p Wstaw zdjecie, pewnie sobie wmawiasz. Rozbuduj gore to i dol bedzie proporcjonalny, spalanie miesni to chory pomysl .p

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-04-27 22:59:10

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
małe te udziątka masz pewnie tłuszcz jeszcze nie dopalony i stąd efekt. Mi cały nadmiar tłuszczu w dupę idzie, więc wiem o co chodzi. Zrób dużo masy mięśniowej i dopal tłuszcz, jedyna rada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
rozbuduj gore wtedy proporcje sie wyrownaja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14679
wrzuć lepiej zdjęcia sylweetki bo chętnie zobaczyłbym te Twoje umięśnione uda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1590
Moim zdaniem weź góre rozbuduj. Jeśli się nie ćwiczy, to się mięśni górnych nie używa, bo się na nich nie chodzi. Taki efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
57 w udzie to duzo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
z czego z 5cm to pewnie jeszcze tkanka tluszczowa, bo pewnie masz budowe gruchy skoro widzisz, ze dol jest podstawny, albo po prostu sobie wkrecasz...

jak zwykle nie dajecie nam zdjecia i oczekujecie zgadywania
tak sie wspolpracowac nie da

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1590
BPL-G
57 w udzie to duzo ?


Nie nie dużo xd. A tak na marginesie może niech moderatorzy częściej teraz tematy bez części składowej częściej od razu usuwają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Przepraszam za długą nieobecność ale brakuje mi czasu bo szkoła siłownia gra w piłke dlatego nie wstawiłem zdjęcia :/ zaraz je wstawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
i przepraszam za błędny pomiar :D wydaje mi się że to bardzo dużo zmieni bo uda mają 73 cm :c :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie diety na masę

Następny temat

Pytanie do doświadczonych .

Wiecej