SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

za***isty aparat cyfrowyYakumo IV z full bajerami

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054


Pamięć: 16 MB
Rodzaj pamięci: MMC/SD
Oprócz tego: zoom cyfrowy, wbudowana lampa błyskowa, nagrywanie filmów, balans bieli, tryb makro, wyjście video.

Yakumo to znana i szanowana, niemiecka firma na całym świecie. Aparat ten charakteryzuje się małą wagą i drobnymi rozmiarami oraz wysokiej jakości zdjęciami. Rozdzielczość podst. to 2 Miliony pixeli a Interpolowana to 4 Miliony Pixeli! Aparat daje nam dużo możliwości, między innymi umożliwia ustawienie jasności wykonywanego zdjęcia orazy balans bieli (Auto, Sun, Shade, Tungst, Flrscn) Aparat posiada wizjer optyczny oraz dobrej jakości wyświetlacz LCD 1,5 cala, ma również standardowy gwint do statywu. Aparat może służyć jako kamera internetowa oraz cyfrowa (Można nim kręcic filmy z dzwiękiem w dobrej rozdzielczości, a ich czas ogranicza tylko rozmiar karty pamięci) Posiada tryb Makro i Nieskończoność. Trzy ustawienia lampy błyskowej - Działanie Automatyczne, Ciągłe, Off... Sprzęt daje nam do wyboru 5 rozdzielczości od podstawowej 1280 x 960 do interpolowanej 2304 x 1728. Posiada samowyzwalacz który pstryka zdjęcie po 10 sekundach od uruchomienia. Zoom cyfrowy 4x. Stan wizualny oraz techniczny jest bardzo dobry, jak nie idealny! Jestem jego pierwszym właścicielem i od początku bardzo o niego dbałem (co mozna zauważyć na zdjęciu!).
Jego cena rynkowa wynosi ponad 450zł ! Nie wyrzysz? Sprawdź... [http://www.enter.ox.pl/sklep/detale.php?poz=1323]

Robi naprawdę ciekawe foty, dla przykładu macie je tutaj wraz z filmikiem!!!!! [http://www.tru84.foxnet.pl/!teffal_folder/yakumo_foto/]
Pierwsze cztery zdjęcia są po przeróbce komputerowej programami z płyty CD, która dołączona jest do licytowanego zestawu. Reszta ze tak powiem "na surowo" . Na samym dole jest przykładowy filmik.


Skład licytowanego zestawu

Aparat cyfrowy Yakumo Mega Image IV
Kable do komputera oraz pod Tv (2 czincze i 1 USB)
Oryginalna płyte ze sterownikami oraz programem graficznym do obróbki zdjęć z tego aparatu.
Oryginalne pudełko
Instrukcje obsługi w kilku językach
Pasek na ręke widoczny na foto

W skrócie wszystko to co znajdowało sie tam od nowości!!!

Na prawej stronie aparatu (w miejscu tych pionowych 5-ciu 'kropeczek') znajdują się 3-4 mikroskopijne ryski, nie szpecą i nie uniemożłiwiają pełnienia którejś z funkcji aparatu, jednym słowem - banał !
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na gg 4312170, a ewentualne pytania prosze kierować na meil [email protected]
I jeszcze coś 'w nawiasie': dla kupca mam bardzo ciekawego GRATISA, jest to sposób, który kosztuje śmieszne pieniądze (bo cena zakupionego, dodatkowego detalu wynosi kilka złotych, góra kilkanaście) a umożliwia robienie zdjęć już z odległości 5cm!! Niesamowite ale prawdziwe!! Zaprzaszam do licytacji.

SZCZERZE POLECAM!!


ps. Nie jestem typem internetowego złodziejaszka, w razie wywalenia na 'lewe sanie' wbijać mi się na chate z policją lub osiedlowym gangiem !! . Możecie zaufać, cóż moge więcej powiedzieć.. POZDRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
eee...a jest tu gdzieś cena bo mi się nie chce czytać całego

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054
cena do uzgodnienia, jeśli są chetni to kto więcej da , ale poniżej 260zł nie zejdę. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
250

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054
jeśli są zainteresowani to proszę się wypowiadać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054
william jesteś niesamowity . chcę, żeby post pokisił się chociaż 1 tydzień, licytacja trwa więc... takie 'caco' nie trafia się codziennie, myślę, że warto mieć taki sprzęcik, ja sprzedaję go z musu, bardzo mi go szkoda, bo posłużył mi i jestem z niego bardzo zadowolony. szkoda.. no ale kij...
kto da więcej?
na 250zł jestem w stanie przystać ale to nie jedyne miejsce gdzie oferuję ten sprzęt, więc nie gwarantuję sprzedaży, chyba, że cena mnie usatysfakcjonuje naprawdę...
kto jeszcze zainteresowany ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3455
żaden z linków nie działa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
dziala tylko popraw link

jak na taka cene to takie do pstrykania wszystkiego i niczego moze byc

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
troszkę mała rozdzielczość.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2257
Przemo nie powiem w negocjacji jesteś niezły ale na temat aaparatu sie nie wypowiadam bo troszke w tym siedze

Ciężko znów zacząć :(:(:(
Kroplówki wykańczają ludziii
Wkońcu w treningu wraca do formy
Very HAPPPYYYYYY
Na lipiec dam foty co sie udało z pasi konika zrobić

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ma ktoś kofeine ?

Następny temat

ANIMALPAK

WHEY premium