SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z jabłuszka do super laski

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22491 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
RatherBe

musze cos pokombinowac zeby do tego jajka dodac. :)
moze jakies weglowodany albo orzechy?



Jak do tych 2 samotnych jajek to możesz np zrobić:
- sadzone na boczku
- jajecznicę śmieciową z mięsem i/lub warzywami
- każdą wersja omletu - na słodko lub wytrawnie (żeby placek był większy i sycący fajnie do niego dodać zmielone blenderem płatki owsiane, co od razu rozwiązuje problem węgli).

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Ja te jajka jem w pracy, co za tym idzie sa one gotowane.
Ale dodam sobie do nich jakies brokuly/kalafior albo mieszanke warzywna.

W poprzednich postach podalam swoje wymiary,w brzuchu przytylo mi sie 3cm, chce to zrzucic.
Czy trening dla poczatkujacej lejdis + dieta ta co mam 1600 beda ok zeby to zeszlo ze mnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Mi pasuje bardzo papryka do gotowanych jajek.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
Salatka z dowolnych warzyw : rukila, pomidor, oliwki, ogorek kiszony do jajeczek jak znalazl.

W wersji przed triatjlhlonrm jadlam tez jajka gotowane z bananem, cynamonem i olejem kokosowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Ojej jajka i banany z cynamonem? Cos mi te smaki nie pasuja zbytnio ;p

dzisiaj jadlam wlasnie z papryka.
Jutro na zakupy wiec zaopatrze sie w salaty i inne warzywka ;)

Jakos to bedzie :)
a miedzy tymi silowymi robic dzien tylko aerobowy czy nie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
Dziś Black Friday. W tesco i Auchan można taniej zakupy zrobić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
na pewno nie codziennie.
mozesz sobie robic aeroby po silowym 20-30 min, albo maks 2* w tygodniu dodtakowo.
Z tym, ze nie wprowadza sie wszystkich metod walki na sam poczatek, bo nic wiecej nie zostanie Ci pozniej do dyspozycji.

no i jedz wiecej, jak nrazie to widze ciagle kolo 1400kcal, to stanowczo za malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Jem 1600 nawet lekko przekraczam ta granice ;)
najpierw bede chodzila na silownie 3 x w tyg. i po silowce te aeroby, potem jak sie bardziej '' rozhulam '' na silce to dolacze jeden oddzielny dzien aerobowy a potem dwa ...
Tak jak mowisz zeby zostalo cos na pozniej.

Tak, wiem, ze dzisj Black Friday, ale chyba tylko na ciuszki i akcesoria domowe w Tesco. :)
I tak i tak ide bo mieszkanie urzadam wiec zawsze sie cos przyda ;)
warzyw nakupie, dolacze cos do tego smutnego jajeczka ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z redukcją- 2 misiące stagnacji..pomocy!!!

Następny temat

potrzebuję rady...redukcja-pozbycie się tłuszczyku

Wiecej