SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z jabłuszka do super laski

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
W Twoim przypadku posiłek przed i potreningowy nie mają żadnego znaczenia. Słpnecznik zastąp lepszym źródłem o3, dźem out. Daj zdjęcia.

Zamień stosunek ww do tłuszczu i na początek zacznij od 1600 kcla, potem dodawanie.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-03-27 11:09:39

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Ruda, czyli powinnam jeść tylko ok 100 g węgli dziennie ? dobrze rozumuje ? I po treningu nie musze jesc tych wegli + bialka tylko np. banan i potem bialko ?? slonecznik zastapie i dzem tez wywale . a bialko jest ok ? czy zwiekszyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
110b/130w, reszta tłuszcz

białka z prochu nie jesz; dużo ryb - w tym tłustych, avokado, orzechy, olej kokosowy

co ze zdjeciami?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-03-27 11:38:02

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
zdjecia dodam jak bede w domu ale tylko takie '' z reki '' bo innych nie mam jak zrobic :/ ale mam takie mojego brzucha to wrzuce jak wroce z pracy i treningu. problem u mnie w tym, że ja nie jem ryb, ogólnie od dziecka. kiedyś próbowałam się przekonać ale skończyło się to tragicznie i tak to nie jem ryb ani żadnych owoców morza :/ więc jestem zdana na mięso. orzechów mogę jeść nawet 100 g ? mam takie mieszanki nerkowca, laskowe i włoskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Kokosik napisała Ci co wywalić .
Jeśli nikt nie napisał pod Twoim postem możesz sama edytować -karteczka z oółkwiem widoczna obok daty dodania postu.
Ha-otworzyła mi się tylko pierwsza strona dziennika,sorki za zaśmiecanie dziennika


Zmieniony przez - cytrynowa456 w dniu 2014-03-27 11:55:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
A wiesz co to jest umiar? Nie popadaj w skrajności, zjedz trochę orzechów a to dodaj kokosowego do owsianki, czy pastę z awokado zrób.
Nie wklejaj samego brzucha nic to nie powie, tu nie rzeźnik, gdzie patrzy się o jaka ładna golonka czy żeberka. Przecież nie tylko z brzucha się składasz.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
No tak, też prawda :) Okej to coś pomyślę. Przytnę węglę na te 120 g i dodam tłuszczy :) dzisiaj pojade na zakupy to kupię co nie co sobie. no tylko nie ma mi kto takich zdjęć zrobić. poproszę koleżankę jutro jak wpadnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Witajcie ;)

Tak jak mowilam nie ma kto mi zrobic zdjęć a narzeczony dopiero wraca w niedziele, a więc "lepszy rydz niż nic " i wklejam zdjęcia tylko swojego brzucha :) a w niedziele najpóźniej dodam takie już jak w regulaminie :)

dodatkowo wklejam miskę.
10 g węgli za dużo, ale dodałam pestki z dyni i wiórki kokosowe, a więc co myślicie ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Wrzucam dzisiejsza miske.
Nie umiem utrzymac tych 120 wegli.
Chyba, że wywalę tego banana po treningu to wtedy będzie w sam raz :)

dzisiaj zrobiłam sobie pycha obiadek ze schabem :)


Jak oceniacie miske ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No to wywalaj. Poza tym banana możesz zastąpić innymi owocami, które mają mniej węgli.

Ruda pisała, że nie masz jeść białka z prochu.

Zmieniony przez - Saida w dniu 2014-03-31 19:11:10

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z redukcją- 2 misiące stagnacji..pomocy!!!

Następny temat

potrzebuję rady...redukcja-pozbycie się tłuszczyku

WHEY premium