SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z jabłuszka do super laski

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Wiek : 22
Waga : 57
Wzrost : 161
Obwód w biuście(1) :
Obwód pod biustem :
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 68
Obwód na wysokości pępka : 78
Obwód bioder (3):
Obwód uda w najszerszym miejscu:
Obwód łydki :
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nogi,
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 3x w tygodniu trening siłowy z podziałem na partie + 30 min aerobow na koniec i 2 razy w tygodniu interwaly na bieżni + brzuch 3 ćwiczenia ( 3 x 20 powtorzeń)
Co lubisz jeść na śniadanie: owsiankę, kanapki
Co lubisz jeść na obiad : kurczaka, warzywa, kasze gryczana, makaron
Co jako przekąskę : serek wiejski, jogurty naturalne z mrozonymi owocami,
Co jako deser : owoce
Ograniczenia żywieniowe : nie mam
Stan zdrowia: zdrowa
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak, kontracept od 6 mies.
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś:nie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, basen, taniec
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : thermo speed extreme, BCAA
Stosowane wcześniej diety : kiedys miałam anoreksje jak miałam ok 17 r. życia, potem ważyłam 80,5 kg i schudłam w ciągu 1,5 roku do tych 57 i tutaj waga się zatrzymała i jak stoi tak stoi.

Zdjec obecnie nie mam . Mam tylko takie z ręki to wstawie jak bede w domu bo teraz nie mam możliwości. I obwody też pomierze te łydki , biust itp.

Trening zaczynam o 16 :30 i trwa on do około : 18.

Trenuje z podziałem na partie :
poniedziałek : klatka + triceps + 30 min aeroby
środa ; nogi, uda, pośladki + 30 min aeroby
piątek : plecy + barki + 30 min aeroby

wtorek i czwartek : interwały + brzuch .

Jadłam tragicznie ale przed przystąpieniem do założenia tego dziennika zapoznałam się z " co jedzą lejdis " i teraz próbuje poprawić swoją miskę. I tutaj chciałabym was prosić o pomoc :)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Jem 1600 nawet lekko przekraczam ta granice ;)
najpierw bede chodzila na silownie 3 x w tyg. i po silowce te aeroby, potem jak sie bardziej '' rozhulam '' na silce to dolacze jeden oddzielny dzien aerobowy a potem dwa ...
Tak jak mowisz zeby zostalo cos na pozniej.

Tak, wiem, ze dzisj Black Friday, ale chyba tylko na ciuszki i akcesoria domowe w Tesco. :)
I tak i tak ide bo mieszkanie urzadam wiec zawsze sie cos przyda ;)
warzyw nakupie, dolacze cos do tego smutnego jajeczka ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
NIe załadowala mi się pełna miska .

tutaj jest prawidłowa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Dżemik, szynka sklepowa składająca się ze zmielonych dziubków kurczaczkowych + innych tego typu smakołyków, otręby out
Słonecznik zamień np. na pestki dyni a mieszankę studencką np. na migdały, orzechy włoskie.
Gdzie jest pełnowartościowe źródło białka - ryby, mięso, jaja (+ strączki dodatkowo)? Nabiał sklepowy nie jest dobrym źródłem białka i powinnaś ograniczyć do jednej porcji dziennie, bo masz tendencję do opierania swojej dziennej diety wyłącznie na nim.
Wprowadź wartościowe źródła ww - strączki, warzywa bulwiaste, kasze, ryż. Nie samych chlebem i mararonem człek żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
oo kokosik dzieki na informacje ;) bede to zmieniac :) mieso jem zawsze na obiady ale nie wiem co po treningu. bo ttrening koncze ok 18 i potem co ? jakis ciemny ryz i kurczak ?? a dżemik to akurat własnej roboty, co do szynki masz rację, muszę zacząć swoją robić to nie problem :) tych wegli wydaje mi sie strasznie duzo jezeli chodzi o redukcje, ale cwicze 4-5 razy w tygodniu tylko mam prace siedzaca :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Od czegoś trzeba zacząć - zacznij od 1800kcal ze standardowym rozkładem BTW 30%/30%/40%
Korzystaj z wiedzy zawartej w regulaminie - np. art co jedzą Ladies
100g chleba nie zasyci Cię tak jak 100g kaszy czy ryżu (ważymy produkt suchy) wtedy ilośc ww okaże się akurat Kombinuj aby dieta była różnorodna + jedz dużo warzyw (tzw. zielonych nie wliczasz).
W regulaminie masz też propozycje treningów, w tym dla początkującej Lady a trening dzielony zostaw dla bardziej zaawansowanych (chyba, że się mylę i masz już duże doświadczenie na koksowni).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
no jakies tam mam nie male bo cwicze juz ponad 2 lata ;) czyli na kolacje tzw. po treningu zjesc pol worka ryzu czy kaszy z mieskiem tak ?? bo do tej pory jadlam banana a potem ok 20 pilam caseine ktora kocham nad zycie jest taka pyszna :) musze skontruowac sobie miske chociaz ta co dzisiaj dodalam gdzie jest ponad 1800 kcal jest nieco zawyzona. zamowilam sobie wage kuchenna :) wiec bede dzialac wredy na maksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-03-26 19:02:11

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Ruda :) powiedz coś :) czekam na twoje cenne rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Witam.

U mnie dzisiaj dzień aerobowy, a więc zrobię 30 min interwałów i potem brzuch na koniec . :)

Wklejam miskę jak chce dzisiaj zjeść. ( posilek 1 i 2 juz za mna ) .
Nadal nie wiem co z tym jedzeniem.
Czy na redukcji po treningu mam jeść węgle (np. kasza gryczana ) + białko (kurczak) ?
Czy raczej zjeść banana tylko i potem w domu wypić białko ? ( koncze trening ok 18 ).

Wklejam miskę. Możecie mi doradzić czy jest ok ?
Coś dodać ? zmniejszyć ? tych węgli mi się bardzo dużo wydaje, że jem :(


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
warzyw nie wrzucilam do dziennika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
wszystko sie tutaj pomieszalo widze.... w tym dzienniku :/ i nie wliczalam fasolki szparagowej do dziennika. a kolejnosc sie pomylila z przedtrenignowym i potreningowym :( CZY ktos mi pomoze??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z redukcją- 2 misiące stagnacji..pomocy!!!

Następny temat

potrzebuję rady...redukcja-pozbycie się tłuszczyku

Wiecej