SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z innej beczki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hejka!! ostatnio jak byłem na dyskotece dałem sie namówic na amfetamine kupilismy z qmplem 1 gramca to był mój drugi raz co brałem .. wypadało 0,5 grama na łebka jak to wziolem to pozniej czułem jak mnie wszystko rozrywa nie umialem zgiąć palców wszystkie miesnie były o wiele widoczniejsze serce nawalało jak głupie i jestem pewien ze przedawkowałem . od tego czasu cos szybciej sie męcze nie wiem powiedzcie mi czy moglo mi to spieprzyc serce i mam jakies zaburzenia które sa już nie odwracalne:(

.......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak sie bierze drugi to się jest chyba na to przygotowanym...
tak ogolnie robione nielegalnie moga zawierac wiele zanieczyszczen !
a ogolnie po amfetaminie mozna zejść ! serce moze zaczac pracowac niemiarowo
o zeczach takich jak drzeniu rąk gonitwie myśli- nie będe wspominał !
co do samej amfetaminy :30-100mg - zatrucie 1g - zgon (oczywiscie w zaleznosci zawartosci amfetaminie w amfetaminie)
a co sie robi w zatruciu : mozna płukać żołądek , podać węgiel leczniczy a ogólnie do szpitala

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
daj sobie na tydzienspokoj z cwiczeniami
pij duzo wody, bierz jakies witaminy (najlepiej b complex) i daj znac za tydzien

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zarost

Następny temat

Bole w okolicach dolnego brzucha

Wiecej