SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

z czego tosty?

Wysłana -
Mam chęć na tosty jutro na śniadanie odchudzam sie ale od czasu do czasu można sobie pozwolić co nie?
I pytanie jest takie, z jakiego chleba najlepiej mam zrobic?
mam do wyboru chleb:
-Pszenno - zytni
-pszenny

który jest mniej kaloryczny? I z którego lepiej zrobić żeby nie zaburzyć diety?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wszystko jedno z czego, taki sam śmieć. Nie rób z tego stałego składnika diety.
Wysłana -
Wystarczy dać dobrej jakości i produkty i nie będzie żadnego problemu aby wprowadzić je do diety. Pieczywo pełnoziarniste, mozzarella, pierś itp.
Wysłana -
Jeśli raz na jakiś czas to bez różnicy, jak wyżej - taki sam śmieć.
Wysłana -
Tak jak poprzednicy - jako rekreacyjny produkt może się znaleźć w diecie, bez paniki
Wysłana -
Zamiast tostów można wykombinować swoje buły na hamburgera - dodać warzyw, sos z jogurtu zrobić, usmażyć pierś, ketchup wrzucić i masz mega posiłek
Wysłana -
Jak wyżej - jak raz w tygodniu zjesz 2 tosty to zjedz prawdziwe smaczne tosty z chleba tostowego z dobrym serem , warzywmai i dobrą wędliną czy kiełbasą - to ma smakować bo nie jesz tego codziennie.
Wysłana -
To nie jest Twój stały składnik diety , wiec jezeli zjesz sobie czasem tosta to nie zawracaj sobie głowy szcZegolami . Poprostu ma Ci smakować
Wysłana -
Tościk zawsze dobry.
Wysłana -
w/w pieczywo będzie tak samo kaloryczne bez względu z jakiej mąki jest zrobione, wpiernicz szyne i sera i zjedz ze smakiem
Wysłana -
anubis84
w/w pieczywo będzie tak samo kaloryczne bez względu z jakiej mąki jest zrobione, wpiernicz szyne i sera i zjedz ze smakiem
i to się nazywa zdrowy rozsądek i podejście zdrowe :)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź